Така річниця – 40 років подружнього життя. А діти навіть не зателефонували. От тобі й дяка

Я завжди надзвичайно пишалась своєю сім’єю. В мене міцний шлюб та прекрасні діти. Вони вже давно дорослі та мають власні сім’ї. Ми вкрай рідко збираємось разом. Тож я планувала, що на річницю ми замовимо ресторан і запросимо усіх близьких.

І ось настав день свята. 40 років подружнього життя. Я очікувала на привітання з самого ранку. Та ніхто не телефонував. Це мене вкрай засмутило, вже навіть святкувати не було бажання. Та чоловік дуже старався. Він запросив мене в кафе на обід. Раптом я побачила повідомлення від доньки. Вона написала, що не зможе приїхати, бо проблеми на роботі. Син за годину також перепросив. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Чоловік почав мене заспокоювати.

 – Вони вже дорослі. І врешті, це ж лише наше свято. Хочеш, підемо в театр, прогуляємось вулицями міста, як колись.

Врешті я погодилась. Ми пішли в театр, вечір був чарівний, такий романтичний. Та після повернення на мене чекала несподіванка. В нашій квартирі хтось був. Ми відчинили й побачили доньку. В її руках була велика валіза.

Пошепки

 – Ну все поїхали, у вас літак за годину.

 – Який ще літак?

 – До Парижу! З річницею! Це сюрприз!

Виявляється, діти давно все спланували. Того й не телефонували, аби ми ресторан не замовили для всіх. Це був найкращий подарунок, про який я й мріяти не могла. Той день став найкращим для нас. А повернувшись ми все ж зібралися з дітьми й відсвяткували.

А вас діти вітають з річницями?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector