– Така теща тобі життя не дасть! – Мамо, мені ж не з нею жити! – Це ти так думаєш. От побачиш

Щойно я розповів мамі, що зустрічаюсь з Богданкою, вона зауважила:

 – Дівчина чудова. Але сім’я в неї жахлива!

Тоді я ще не думав про одруження, тож на слова неньки не зважав. Та минуло два роки і я вирішив зробити коханій пропозицію. І тут мама знову почала.

 – Сину, добре подумай. Така теща тобі життя не дасть!

 – Але ж мені не з нею жити!

 – Ти не розумієш! Вона однаково діставатиме. Я Валю добре знаю, думаєш чого Богданка, така гарна добра дівчинка, а досі серйозних стосунків не мала?

 – Не вигадуй. 

Звичайно, мені було байдуже, яка там мама в Богдани. Тим паче дідусь залишив мені квартиру, і я знав, що ми житимемо окремо. Та вже під час підготовки до весілля, я зрозумів, що мама мала на увазі. Валентина Іванівна всюди пхала свого носа. Хотіла, щоб все було, як вона вважає за потрібне. А найдивніше те, що вона мала надзвичайний вплив на мою наречену. Навіть якщо Богданка спочатку була протилежної думки – мама швидко її переконувала. Я заспокоював себе, що скоро весілля мине і ми залишимось собі. Врешті, на святкуванні головне, щоб наречену все влаштовувало.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пошепки

Тож ми побралися та оселилися у власній квартирі. Але вже на другий день теща приїхала і почалось.

 – Чого ти до весілля тут ремонт не зробив? Як тут можна жити?

 – Головне, що є квартира. А разом все зробимо!

Вона була невдоволена. Та найгірше, що приїжджала до нас мало не щодня і постійно вказувала на мою неспроможність зробити ремонт. Хоча й знала, що я працюю і збираю гроші. Минуло кілька місяців і я почав помічати, що Валентина Іванівна налаштовує проти мене дружину. Вона навіть говорити почала фразами тещі.

Крім того, мама дружини взяла моду в нас вечеряти. Ще б пак, ми з дружиною завжди купуємо дорогі імпортні делікатеси. І ось нещодавно під час її візиту я знову почув докори на свою адресу:

 – Ви вже чотири місяці в шлюбі, а навіть у ванній ремонт не зробили!

 – Послухайте, може якби ви нас не об’їдали – ми б вже шпалери купили.

Я сказав це з посмішкою, жартома, та теща страшенно образилась. Відтоді приїжджає лише раз на тиждень і ні слова мені не каже. Завдяки цьому у нас з Богданою стосунки налагодились, а я й справді нарешті придбав будівельні матеріали для ремонту.

Як гадаєте, це не надто грубо? Як чинити з такою тещею?

Більше цікавих життєвих історій тут –https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector