Таке зневажливе ставлення свекрухи мене ображає, але, що з цим робити, я й гадки не маю

Зі свекрухою у мене ніколи не було теплих стосунків, та і до свого сина вона ставиться якось прохолодно. Більше уваги приділяє своїм двом донькам, їхнім проблемам. Мене це влаштовувало, я зрозуміла, що ми ніколи не будемо близькими, але відсутність конфліктів – це також плюс. Тому я не чекала від неї якоїсь ініціативи та уваги. Однак з кожним роком спілкувалися все частіше, особливо після народження онуків. До неї моє ставлення стало змінюватися в кращу сторону.

І ось яка зараз проблема: я стала чекати взаємності. Вона з одного боку говорить, що я їй як дочка. Але при цьому буває, дратується на мене, може нахамити. Іноді розмовляє добре, а іноді прямим текстом скаже: «я тобі не довіряю, як подрузі і цього ніколи не буде». Або говорить, що завжди більше люблять дітей і онуків, які живуть поряд, і я не повинна ображатися на це. Може сказати: «мені зараз не до спілкування з тобою».

Таке зневажливе ставлення мене ображає. З чоловіком ми заробляємо непогано, щомісяця даємо певну суму, відправляємо на моря. Вона ж спілкується зі мною прекрасно, поки я ходжу з нею по магазинах і все їй купую, в решту часу або ігнорує, або на мої спроби спілкуватися видає образливі фрази, як їй зараз не до нас. Весь час говорить, що я не повинна ображатися, що їй просто ніколи. Останнім часом взагалі почала скаржитися на своїх доньок, що вони їй, рідко телефонують, як їй не вистачає від них уваги. Тобто на дочок час вона завжди знаходить. Матеріально вони не допомагають, але вона завжди їх виправдовує, що у них нібито грошей немає (на мій погляд, просто не хочуть). У нас двоє хлопчаків, старше інших онуків, так не раз мені було сказано, що дівчаток вона більше любить. Як на мене, це не тактовно.

Дивує, як вона сьогодні може мені нахамити, а завтра вже знову телефонує, ніби й нічого не сталося. Не розумію, чому і неї таке ставлення до мене… Нерозумна? Або спеціально зачепити хоче? Або й справді хоче, щоб я відстала і не спілкувалася, а тільки гроші давала ? Може її матеріально обмежити? Жінки-свекрухи, порадьте, як мені зрозуміти свою другу маму, як себе з нею поводити? Я б не сказала, що вона ревнує сина, ми разом вже другий десяток і в цілому мені здається, вона до мене звикла і давно прийняла в сім’ю.

Що порадите невістці?

А свекрусі яку пораду дасте?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector