Такі люди йдуть по-справжньому…

Люди, які кричать вам “я піду!” і голосно зачиняють за собою двері – ніколи не йдуть по-справжньому. Вони можуть зробити скандал, покричати, але через деякий період часу знову повернуться до вас. Вони пожаліються друзям, зроблять паузу, поживуть декілька днів у мами, розкажуть всі ваші мінуси, а потім знову з’являться на горизонті. Це люди – які мають звичку повертатися. У них завжди стоїть напоготові черговий чемоданчик!

Вони точно прийдуть.

Назавжди підуть від вас спокійні та терплячі. Які готові були вас щодня підтримувати, надихати, оберігати, вони завжди жертвували собою та згладжували гострі кути. Ці люди були “зручними”, можливо, ви їх навіть і не помічали ніколи!

Ось такі йдуть назавжди.

І вам не вийде їх зупинити, наздогнати, схопити за руку. Якщо вони прийняли таке рішення – то нічого їх більше не зупинить. Вони не озираються в минуле.

Пошепки

Тому що ви їх довели своєю егоїстичною поведінкою.

Сміло можна сказати – ви вичерпали їхнє терпіння. Витратили весь кредит довіри та любові. Коли від вас йде така людина – на душі залишається незбагненна пустота і темрява. У вашому житті буде відчуватися порожнеча. Просто потрібно пам’ятати, що не варто випробовувати на міцність терпіння людини, яка вами дорожить!

Якщо така людина піде – то за жодних обставин не повернеться назад. Навіть, якщо слізно просити її на колінах. Вона може спокійно вам відповісти: “можливо, колись”, але насправді цю фразу вони трактують по-іншому: “точно не в цьому житті”.

А ви погоджуєтеся з написаним?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector