Такого сорому я ніколи не відчувала. В голові не вкладається, як чоловік міг зі мною так вчинити! Усі аж роти роззявили

Я завжди казала, що чоловіків треба виховувати. Принаймні, якщо хочеш, щоб сімейне життя склалося. От мій Степан до шлюбу жив з мамою. Звик, що все для нього. Самотужки навіть в пральну машину речі закинути не міг.

Тож коли ми одружилися – я розуміла, тепер маю дорослу дитину. Та Степан мав чимало переваг – добрий, чесний, на гарну роботу влаштувався. 

Мені доводилось завжди усе контролювати. Звикла, що чоловік ніколи не допоможе, якщо йому не сказати. Також я ретельно обирала, що він їсть, як вдягається. 

Нещодавно у Степана підвищився цукор, лікар попередив, що якщо так буде постійно, може розвинутися діабет. Тож тепер я щодня складаю меню і не дозволяю йому їсти зайвого. 

Щодо одягу, то усі речі для чоловіка я обираю сама. В нього смаку немає. Охоче б до офісу в шортах ходив. Саме тому щовечора я підбираю комплект, все прасую і залишаю на вішаку. Зранку Степан прокидається й одягає.

Та останнім часом я помітила, що чоловік увесь час нервовий. Одного разу навіть заявив:

 – Я наче свого життя не маю. Щодня усе за написаним тобою планом.

 – Що ж би ти робив, якби не мій план?

 – Ну, вижив би якось.

Ми саме мали святкувати двадцяту річницю весілля. Закликали чимало друзів і родичів в гості. Я місяць готувалась. Ретельно все спланувала. Придбала Степану новий костюм, який пасував до моєї сукні. А тоді три дні готувала найрізноманітніші страви. 

Приїхала до нас й свекруха. Щойно зайшла і заявила:

 – Синочку, а я привезла на святковий стіл голубці, твої улюблені!

Пошепки

Степан так зрадів, наче голубців не бачив. Та я мусила покласти їх на стіл, інакше б образа була. Хоча й знала, що Степанові таке не можна. Річ у тім, що його мама готує дуже жирні голубці зі свинини з салом. 

Гості всі зібралися. Чоловік вдягнув костюм. Все було гарно. Аж раптом він вирішив покуштувати салат.

 – Цей не бери, він з майонезом.

 – Але голубці мамині я мушу скуштувати.

 – Степане, вони шкідливі. І не думай.

Чоловік встав і вийшов, ні слова не сказав. Я дуже здивувалась. А потім повернувся у футболці й спортивних штанах. Взагалі не знаю, де він їх взяв, мабуть, я мала на ганчірки їх забрати.

 – О, Господи! Що це ти вдягнув?

 – Мені зручно. І не страшно буде, як голубці на футболку впадуть.

 – Негайно перевдягнись! Не сміши людей!

Степан знову вийшов, але не повернувся. За хвилину я почула, як гримнули вхідні двері. Усі гості аж роти роззявили. А я й не знала, що їм казати. Почала вигадувати якісь нісенітниці, мовляв, в нього період важкий, все таке. Але такого сорому я за все життя ніколи не мала. 

Минуло кілька тижнів, а Степан лишень раз приїхав, забрав деякі речі. Навіть не думає перепрошувати. І це мене так дивує. Ніякої вдячності. А я що маю робити? Як реагувати на це нахабство? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector