Такого від мене ніхто не чекав: інтрижка у відрядженні… І все б нічого, та наслідки є завжди. І мені довелося із ними розбиратися

Я завжди була надто серйозною. Навіть у школі ніколи не розважалась, а увесь час навчалась. Так само й в університеті. Мене не цікавили дискотеки й всілякі пустощі, я хотіла досягти успіху.

Згодом коли всі дівчата одружувались, мені було байдуже. Я не хотіла ставати такою, як вони. Усі ці діти, підгузки, домашні клопоти, приготування харчів. Знайомі казали, що я схиблена:

 – Дивись, бо всіх нормальних кавалерів розберуть, ти сама так і житимеш.

 – І що, не так це й погано. Робитиму те, що хочу, і ні від кого не залежатиму.

Так, десять років поспіль я важко працювала, навчалася, їздила за кордон на стажування, щоб врешті очолити відділ у великій міжнародній компанії. Звичайно, я мала стосунки. Та жоден чоловік не міг впоратись із моїм сильним характером. Всі тікали всього за місяць. І згодом, коли я досягнула усього, про що мріяла, я зрозуміла, що дуже самотня.

Саме тоді мені вдалося нарешті збагнути, що ще трохи і я просто не зможу вже народити. Тоді в мене почалась депресія. Прикро не мати вибір. 

Пошепки

І ось, коли я поїхала в чергове відрядження, вирішила, що це буде не просто робоча поїздка. Якщо зазвичай, після конференцій, я йду в номер і просто наодинці дивлюсь телевізор, то зараз я вдягнула сукню і пішла в нічний клуб. Там, без особливих зусиль підчепила якогось парубка, досить симпатичного і, так би мовити, розважилася.

Скажу відразу – не засуджуйте. Для мене така розпусна поведінка зовсім не характерна. Ніколи я собі не дозволяла зайвого, навіть не випивала на корпоративах. Все це від пригніченого настрою. 

Наступного дня я поїхала додому. А далі, вдаючи, що нічого не трапилось, почала знову важко працювати. Та минуло кілька тижнів, і я помітила, що швидко втомлююсь, часом зранку нудить. Я поїхала до лікаря, нічого не підозрюючи. А вона здивовано на мене подивилась:

 – Ви наче дитина мала. Зробіть тест на вагітність!

Тоді я й зрозуміла, що тієї фатальної ночі, ніхто про захист так і не подбав. Я зробила тест і він виявився позитивним. Та мить змінила моє життя. Я збагнула, що саме цього і хотіла. Зберегла вагітність і згодом стала матір’ю прекрасної дівчинки. Тепер я цілком щаслива. А того хлопця я й не думала шукати. Якщо ж так станеться, що зустріну гарного чоловіка, то й нехай. Я не проти!

А ви вірите в долю? Зберегли б вагітність, якщо вона стала випадковою?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector