Такого ви точно не знали! Звичайний дитячий тальк стане рятівником у господарстві

Насправді дитячий тальк чи присипка, яку так полюбляли радянські матусі, сьогодні не надто популярна. Аптеки пропонують безліч різноманітних засобів для догляду за ніжною дитячою шкірою.

Та виявляється, що цей порошок можна використовувати не лише за головним призначенням. В господарстві тальк – просто незамінна річ, яка може врятувати там, не ніщо не може впоратися.

Ось приклади використання дитячої присипки. Такого ви точно не чули!

1. Коли часу на миття голови критично бракує, а мати гарний вигляд просто необхідно – освіжити зачіску допоможе тальк. Достатньо використати його, як сухий шампунь, а потім гарно зачесатися. Ви відразу побачите ефект, дрібні часточки тальку чудово вбирають продукт сальних залоз голови.

2. Створити ідеальний макіяж також допоможе присипка. Якщо з її допомогою зафіксувати мейк – вдасться досягнути матуючого ефекту. Крім того, макіяж значно довше матиме свіжий вигляд і не “потиче”. А помада легко протримається не одну годину.

А щоб вразити усіх надзвичайно об’ємними віями достатньо перед нанесенням туші обробити їх щіткою з присипкою. Те ж стосується брів, які слід припудрити тальком перед використанням олівця ми спеціальних тіней. 

Пошепки

3. Влітку у спеку так важко зберегти постіль прохолодною і приємною. Але й тут допоможе тальк, достатньо злегка притрусити ним простирадло.

4. Аби нове взуття не натерло ноги варто насипати трохи присипки у внутрішню частину колодки. А якщо тальком обробити зсередини кросівки – ноги будуть свіжими навіть після виснажливого тренування.

5. Якщо ж обробити стопи присипкою перед виходом на пляж – надокучливий пісок перестане прилипати.

6. Незамінний тальк і під час депіляції. Якщо шкіру злегка присипати – болітиме значно менше, адже волосся легше ударятиметься, завдяки кращому зціпленню. 

Та це ще далеко не всі лайфхаки. Тальк використовують люди, які страждають від надмірного пітніння долонь, особливо, якщо працюють руками, його обирають для лікування шкірних подразнень, а в спеку він врятує від прилипання одягу, що на вигляд досить неестетично. 

А чи використовуєте ви в господарстві дитячий тальк? Можливо маєте цікаві поради?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector