Такої реакції на свої поради я геть не очікувала! Але ж це елементарщина, яку треба знати!

Невістка нажалілась на мене своєму чоловікові, а той виставив мої речі за двері, мовляв, заважаю їм жити. Ну хіба так можна чинити з матір’ю? Я ж нічого поганого не зробила від слова зовсім. 

От поясню усю ситуацію як є. Раніше я жила окремо у своїй квартирі, але давно планувала її продати та переїхати жити на дачу. Проте нормальних умов для проживання там ще не було, необхідно було назбирати трохи коштів на її відновлення. Та якось сусіди виявили бажання купити мою квартиру й запропонували дуже вигідну ціну. Вони хотіли об’єднати своє помешкання з моїм, аби зробити одну велику квартиру. 

Такої пропозиції профукати я не могла, тому згодом погодилась. За ці кошти хочу зробити капітальний ремонт на дачі. Проте зараз на вулиці зима, туди жити я не можу поїхати. Але ж у мене є діти, подумала я, і можу пожити у них деякий час, наприклад, до весни, або літа. Син з невісткою погодились прийняти мене. І спочатку було все навіть дуже добре, бо жилось нам разом непогано. Та в один момент Ігор сказав зібрати сумку і їхати в холодну хату на дачі. А все це через невістку Ярину, то вона пожалілась йому на мене. 

От жінки у кого ж невістки мене точно зрозуміють. Коли я тільки приїжджала до них у гості, не заглядала до полиць, то мені здавалося усе гарно, чистенько, але поживши тут трохи, зрозуміла, що це не так. Ярина з Ігорем багато працюють, але елементарного не знати, ну це сором.

Тому я взялась їм трохи там прибирати, складати, а потім зовсім спокійно та без жодного докору ділилась порадами з невісткою. Радила їй як і шо краще робити, де складати і тому подібне. Вона наче й погоджувалась, нічого мені не казала. Але й нічого поганого в тому нема, що я хочу навчити її чогось. Я теж не відразу усе вміла.

Пошепки

 

Один словом, хотіла як краще, адже бачила, що з неї господиня ніяка. Та виявилось, вона взлилась на мене через мої зовсім невинні поради. Вигнали діти мене з хати і йди собі куди хочеш. 

Ой не знаю тепер чи вийде мені спілкуватися з невісткою після цього всього як ні в чому не бувало. Мені обідно, бо так не робиться. А ви як вважаєте? Що робили б у такій ситуації на моєму місці?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector