Такий сюрприз приготувала мені доля, коли повернулась із закордону, що не знаю тепер як жити…

Люди, порадьте як далі жити, коли по сусідству проживає, той кого люблю без тями? Він був коханням усього мого життя, а тепер він одружений і має дітей, а я  всього лише спостерігаю за його життям.

Колись ми з Петром були молоді та закохані, проте одного разу посварились через дурницю та розійшлися. Тоді я була дуже норовлива, горда і думала, що знайду собі ще когось іншого, тому подалась за кордон. Там декілька років працювала, заробляла собі на власне житло, оскільки була не із заможної сім’ї. Думала, забудеться — та де там, не забулось!  Увесь той час за кордоном я тільки думала та мріяла про нього. Уявляла як повернусь в Україну, знову його зустріну, ми почнемо все спочатку і тоді все буде добре. Та сталося все не так, як гадалось…

Минуло 5 років і я вирішила повернутись додому. На рідній землі мені було дуже добре, до повного щастя бракувало лише Петра. З допомогою батьків нарешті купую я хатинку за містом і виявляється моє молодече кохання живе поруч. Тоді я подумала, що це доля, однак те, що я побачила вже наступного дня, кинуло мене у холодний піт.

Власне я приїхала у свій новий дім, аби навести там порядок та раптом відчиняю вікно й бачу таку картину: Петро виходить зі своєї хати, а за ним вибігає двоє дітей. Потім вони дивляться у вікно і махають якійсь жінці, а Петро посилає їй повітряні поцілунки. Тоді він йде до машини й майже бачить мене, але я тоді встигла швидко заховатись за стіну. 

Пошепки

Такого розчарування як тоді я ще не відчувала, мабуть, ніколи. Виявляється він одружений. У нього є двоє дітей. І він живе навпроти. Як таке можливо? У моїй голові тоді було безліч запитань, але відповідь на усі була однією: “Сама винна!” 

Тепер щовечора у вікні я бачу його силует. Бачу та уявляю себе поруч з ним. Кожного разу уважно роздивляюся, що сохне на балконі, його сорочки, костюми, які колись не любив носити. Колись любив джинси. І мене любив. Знаю, що любив. Просто я дурна, сама відпустила своє щастя. 

Як мені тепер жити тут навпроти нього? Боюсь він побачить мене якось, розпочне питати за мене, сім’ю, якої в мене нема, а я якось не хочу з ним про це говорити… Чи взагалі варто з ним говорити? Може зробити вигляд, що вже забула його?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector