– Тато, а ти подивись в телефон! Мама постійно там з якимось Дмитром переписується! Фотки йому свої висилає!

Що казати, останні два роки в нас з дружиною зовсім взаємини зіпсувалися. Я її просто не приваблюю. Щоразу, як ніжність виявляю – в неї голова болить. І не думайте, я намагався бути уважнішим – подарунки дарував, в ресторан кликав. Та вона лише увесь час порівнює мене з чоловіками своїх подруг.

Так, я не бізнесмен, не можу її двічі на рік на Мальдіви відправляти. Проте, я працюю, не п’ю, донька наша все має. Та моїх старань ніхто не помічає. Дружина взагалі в побуті дуже складна, постійно кричить. Ми з донькою її “генералом” називаємо. 

Я досить довго не міг збагнути, чому кохана така холодна зі мною. Намагався поговорити.

 – Якщо в тебе вже немає до мене почуттів – так і скажи!

 – Слухай, ти що мала дитина! Не поводься, наче юнак.

Друзі казали, що я надто поблажливий до дружини. Мовляв, з жінками не можна давати слабину. Але я не така людина, не люблю криків і сварок. 

І ось днями донька мені сказала дещо дивну річ:

 – Тато, а ти подивись в телефон! Мама постійно там з якимось Дмитром переписується! Фотки йому свої висилає!

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пошепки

Я не міг збагнути, про що це донька. А тоді зайшов на сторінку дружини в соцмережі. Пароль її завжди знав. Після побаченого я дар мови втратив. Моя Юля й справді переписувалась з Дмитром і висилала свої еротичні світлини. Також я збагнув, що вони зустрічались ще пів року тому, але потім цей нахаба втік за кордон. А тепер кличе її до себе в Бельгію. 

Я не міг чекати ані хвилини. Зібрав речі дружини та поклав під двері. Коли вона повернулась додому – відразу сказав:

 – Квиток до Бельгії сама собі купиш!

 – Та як ти смієш мене виганяти?

 – А ось так! Ти доброго чоловіка не хотіла, то його більше нема!

Вона сіла на підлогу і не хотіла нікуди йти. Довелось викинути валізу просто в під’їзд. В сльозах Юля пішла. Насправді мені дуже прикро, в нас дитина, але такого приниження терпіти не хочу.

На вечір мені зателефонувала теща.

 – Послухай, ну ти ж самий в цьому винен! Поводився, мов ганчірка! Жінки такого не люблять! Не руйнуй сім’ю. Юля виправиться!

Її слова наштовхнули на думки. Невже й справді я винен у зрадах дружини? Чому поважають лише тиранів? Що робити, прабачати дружину чи ні?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector