Тату, я красива?

— Тату, я красива? — запитала Ліза, коли вони вийшли з садка. — Звичайно! — А мама? — Дуже! — твердо сказав тато. — Ти хіба сама не знаєш?

— Та знаю, знаю. Тату, а тітка Оля гарна? — Яка ще тітка Оля? — не зрозумів тато. — Мама Петра …. — А Петро — це хто? — Який ти неуважний, тато. Петро, він … Він поруч з нами зараз одягався. Ну? — А, цей хлопчик … Тепер зрозуміло. І чого «ну»?

— Ну, мама його красива? — Гадки не маю. Я на неї навіть не подивився жодного разу. — Погано, тато. Дивитися треба. Тато здивовано подивився на дочку, потім посміхнувся. — Не можна мені дивитися на чужих тітоньок! Мама буде зла! — А я б мамі не сказала.

— Ну вже ні, доню. Я тільки твою маму люблю. І тебе. — Та знаю, знаю … Ліза, чомусь, важко зітхнула. Тато зупинився і уважно на неї подивився. — Ти чому так зітхаєш? — Та нічого. — Дочка знову зітхнула.

— Ви вчора з мамою сказали, що внуки часто схожі на бабусь. Так? — Так. Говорили. І що? — Ну ось. Привітай мене.

— Ліза смішно втягнула голову в плечі і розвела руками. — Петро мене поцілував. — Так? — тато засміявся. — Буває. Значить, ти йому подобаєшся. — Та знаю, знаю … — Ліза недбало махнула рукою.

— А вихователька сказала, що від поцілунків бувають діти. Тато знову засміявся. Ліза подивилася на нього і строго сказала: — Раптом ці діти будуть схожими на тітку Олю? — Он ти про що … — Тато поклав доньці долоню на плече і сказав.

— Вихователька ваша пожартувала. Дорослі, вони іноді жартують, невдало … Не звертай уваги. — Ага … — Ліза кивнула.

— Але ти, тато, все одно, завтра подивися на тітку Олю … А потім мені скажеш … По секрету …

— Стривай, — тато зробив хитре обличчя, — а хіба ти сама не бачиш, красива вона чи ні?

— Який ти забудькуватий, тато. — Ліза докірливо помахала головою.

— Красу жінки можуть оцінити тільки чоловіки, ти ж про це вчора мамі сам говорив!

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: