Таємнича краса молочного коктейлю з дитинства

З дитинства у нас залишилося безліч приємних і теплих спогадів. Найбільше я пам’ятаю, як влітку ішли з батьками в дитяче кафе, де мені купляли молочний коктейль. Його смак я пам’ятаю досі. Його натуральність та смак я не одноразово пробувала відтворити вдома, однак всі спроби були марні, поки я не знайшла цей рецепт.

МОЛОЧНИЙ КОКТЕЙЛЬ З МОРОЗИВОМ

З дитинства я пам’ятаю, що коктейль був густим, майже тягучим, білим і дуже солодким. Всередині були бульбашки, а його єдиним мінусом було те, що він занадто швидко закінчувався. 

Я пам’ятаю, як спостерігала в черзі, як змішуються коктейлі в сталевому міксері і не могла дочекатися свого. За бажанням можна було брати ще й сиропи, грушевий або полуничний — смак просто незабутній.

Хоча в той час інгредієнти для таких коктейлів обиралися на око, для вас ми підготували точні пропорції. Ви не розчаруєтеся!

СКЛАДОВІ

  • 400 г молока
  • 4 ст. л. грушевого сиропу
  • 100 г пломбіру

ПРИГОТУВАННЯ

  1. В чашу блендера залити холодне молоко та сироп.
  2. Потім додати морозиво.
  3. Збивати суміш потрібно рівно хвилину на максимальних оборотах. 

Памятайте, що чим менше морозива додасте, тим краще зіб’ється коктейль. Правда, смак також не буде таким насиченим. Для коктейлю обирайте свіже морозиво. 

Молоко має бути максимально охолоджене. Допускається навіть утворення легких кристаликів льоду. Перед приготуванням молоко бажано помістити в морозилку на дві години.  Я молочними коктейлями напилася від душі.

Це надзвичайний напій, який ви не придбаєте в сучасних кафе. 

Смачного!

А ви любите молочні коктейлі?

 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: