Таємний страх кожного знаку зодіаку. Все про мене!

Чого боїться кожен знак зодіаку:

Овен боїться залежності від інших

Овни часто складають враження вольових та впевнених у собі знаків зодіаку. Але насправді глибоко в дужі вони потребують схвалення та підтримку близьких. Саме оточення має неабиякий вплив на Овнів. Тому вони найбільше бояться, що не будуть отримувати уваги від навколишніх та просто стануть їм не потрібними. 

Телець боїться невизначеності

Це стосується усіх сфер його життя, від кохання до фінансів. Вони бояться невпевненого майбутнього. Невизначеність вселяє справжній страх. Тому їм дуже важко довіритися партнерам, вони мають бути впевненими  на всі 100 відсотків.

Близнюки бояться, що недостатньо хороші

Ці знаки зодіаку надзвичайно комунікабельні, їм легко знайти спільну мову з іншими. Але у них часто виникає страх, що люди їх просто використовують. Навіть у стосунках з коханою людиною їм здається, що їх люблять через якусь вигоду. Вони рідко дослухаються до інших, особливо це стосується пояснень.  

Рак боїться, що його кинуть

Це дуже чутливі знаки зодіаку, яких легко образити. Найбільше вони бояться, що їх кинуть і вони стануть не потрібними для інших. Також вони уникають ситуацій, у яких їх можуть в чомусь звинувачувати. В стресових ситуаціях Раки закриваються в собі та жаліють себе. 

Лев боїться, що його перестануть любити

Лев все життя старається завоювати авторитет серед інших, і найбільший страх в житті — це страх втратити статусу або публічне приниження. Леви бояться, що до них перестануть дослухатися рідні та близькі. Найбільше цей страх з’являється тоді, коли їх починають ігнорувати.

Діва боїться викриття

Діви часто здаються холоднокровними та вольовими, але насправді їх переповнює невпевненість у власних силах. Вони бояться того, що інші будуть їх вважати недостатньо працьовитими, розумними, привабливими. Через це вони докладають усі свої сили на те, щоб справити хороше враження й часто відчувають себе нещасливими. 

Терези бояться наклепу

Переважно Терези відчувають захоплення та займають не останнє становище серед інших. Вони благородні та справедливі, тому люди ставляться до них відповідно. Але найбільше бояться того, що про них щось скажуть погане. Вони не хочуть, щоб хтось побачив їхні слабкості та недоліки. Коли відчувають страх, можуть навіть проявляти агресію до інших. 

Скорпіони бояться, що ними скористаються

Ці знаки є не закомплексованими та боязкими людьми, але є одна річ, яку вони бояться найбільше. Вони вважають, що інші недооцінюють їхні розумові здібності та інтелект. Вони надзвичайно вразливі й часто думають, що інші хочуть цим скористатися.

Стрілець боїться, що його забудуть

Попри багато амбіцій та прагнення до свободи, ці люди прагнуть подобатися усім. Вони хочуть, щоб оточення говорило про них тільки хороше, тому докладають багато зусиль, щоб викликати захоплення в інших. Ці люди можуть відчувати стрес, якщо інші не оцінюють їхні старання та не сиплять їм компліменти. 

Козоріг боїться розслабитися

Цей знак дуже недовірливий і покладаються в житті лише на себе. Вони роблять все, щоб відчувати тверду землю під ногами. Часто вони бояться того, що як тільки вони продемонструють слабинку, то одразу будуть використанні іншими. Вони можуть бути занадто емоційні та примхливі, коли відчувають страх. 

Водолій боїться здатися невпевненим у собі

Водолії завжди намагаються скласти враження, ніби їх не цікавить те, що відбувається навколо. Але насправді вони відчувають гострий дефіцит самовпевненості. Всіма своїми вчинками вони показують, що чужі оцінки їх абсолютно не чіпають – таким чином вони хочуть зберегти свою індивідуальність.

Риби бояться, що їх почнуть сприймати як належне

Риби — це вразливі знаки зодіаку, які завжди думають про те, як до них ставляться інші. Вони невпевнені у своїх силах, тому бояться, що оточення почне ставитися до них як до чогось само собою зрозумілого. Змучені думками про інших, втомлені і розчаровані, Риби в стресовій ситуації стають критично налаштованими перфекціоністами.

Ви згідні з цим описом?

U2
Загрузка ...