Таємниці від шаманів: як вберегтися від неприємностей

У знаки долі вірять усі. Нерідко вищі сили справді посилають людям цінні поради, оберігаючи їх від бід та негараздів. І не настільки важливо, як ми називаємо того, хто посилає нам такі містичні підказки, зате дуже важливо навчитися розпізнавати ці сигнали, правильно розуміти їхнє значення і використовувати собі на благо.

Отож, підбірка прекрасних порад від шамана про знаки в нашому житті, які потрібно навчитися помічати.

1. Коли йдете по вулиці і бачите перо, що лежить на землі, підберіть його і принесіть додому, можете поставити в вазочку, повісити або навіть просто покласти на поличку. Це потужний оберіг, дарований Вам небом. Поважайте такі знаки Духів.

2. Збирайте камені з річок. Вони володіють великою силою і енергією.

3. Всіма силами намагайтеся допомагати іншим. Якщо не можете доставити радість, то хоча б не шкодьте.

4. Труднощі … формальність! Серйозні труднощі – це серйозно, але формально! Є небо, воно іноді за хмарами, але варто докласти зусиль (сісти на літак, наприклад) і над цими хмарами ви побачите все те ж блакитне небо. Миру всім!

5. Щоб наблизитися до мрії, часом досить зробити хоча б один крок. Не бійтеся труднощів, вони завжди є і будуть. Білої дороги вам всім у всіх ваших починаннях!

6. Першочерговим вашим моральним принципом має бути відмова від заподіяння шкоди комусь. Цей принцип у вашому житті повинен бути дуже твердим: «Я нікому ніколи не стану заподіювати шкоду». Подумайте …

7. Коли ви станете джерелом щастя живих істот, ви самі станете найщасливішими. А якщо ви стали джерелом страждання інших, ви перший станете нещасним. Подумайте …

8. Хоча б годину в день приділяйте тиші … Вона вам потрібна так само, як і спілкування.

9. Уміння любити – це найвище вміння, що є на землі. Вмійте любити всіх, навіть ваших ворогів!

10. Не кидайте в водойми сміття. Ніяке. Дух води може дуже сильно розсердиться. Щоб задобрювати Духа води можна в воду кидати хліб, молоко, монетки.

11. Зазвичай ми називаємо своє минуле золотою добою, золотими днями. Це помилка. Дуже важливо розуміти, що кожен наступний момент у вашому житті – як раз той самий золотий час.

12. Немає досконалої релігії і віри, немає гіршої з них, Бог один. Так що моліться кому хочете, але пам’ятайте дуже важливі заповіді: живи по совісті, поважай своїх предків, люби.

13. Якщо у вас є мета змінити світ, спочатку змініть себе. Навчіться володіти енергією радості і енергією любові. Це головні моменти і переживання людини. Посмішка, сміх, радість мають величезну силу. Коли ви навчитеся цьому, то відкриєте для себе «любов».

14. Є така дуже хороша приказка: «Не збідніє рука, що дає». По можливості намагайтеся давати гроші малозабезпеченим і нужденним. Це може бути будь-яка сума, важливий сам процес.

15. Життя – це бісовий короткий проміжок часу. Не витрачайте його на лайку і сльози, лихослів’я і алкоголь! Ви можете творити добро, народжувати дітей, відпочивати і робити масу інших приємний речей!

16. Якщо ваша кохана людина почала злитися на вас, якщо ви не винні – обійміть її і тримайте міцно-міцно, вона заспокоїться.

17. Якщо вам погано на душі і ви відчуваєте млявість, просто співайте … Співайте те, що вашій душі завгодно. Їй іноді теж хочеться виговоритися …

18. Пам’ятайте завжди: немає найвірнішої релігії, немає найправильнішої віри, найрозумніших жерців тих чи інших культів. Бог єдиний. Бог це вершина гори, а різні віри і релігії це підходи до цієї вершини. Моліться – кому хочете, але знайте, головна ваша мета не бути без гріхів, а досягти і пізнати Бога.

19. Якщо вирішив щось робити, не сумнівайся в собі. Страх змушує відступати тебе від вірного шляху, бо це і є головний інструмент всього зла. При цьому не втрачайте надії, якщо з першого разу щось не вийшло. Кожна маленька перемога, наближає до Великої.

20. Пам’ятайте одну дуже важливу річ по життю: кожен отримує за своїми заслугами. Не допускайте проблеми в свою Душу, в свої думки, тоді проблема не досягне вашого тіла.

21. Життя може повертатися до вас обличчям, може іншим місцем, але мало хто розуміє, що ви самі її і повертаєте . Всі погані думки в сторону інших обертаються вам. Всі заздрості теж йдуть в кінці кінців вам. А навіщо це треба? Живіть спокійно і розмірено … Заздрити не можна та й нема чого .. Ну, є у тієї людини велика машина, але обличчя то у неї від цієї машини кращим не стане … Золото – взагалі брудний метал, йому нема чого заздрити. Частіше посміхайтеся і вам теж посміхнуться перехожі, близькі і навіть саме життя.

22. Хочеш, щоб тебе поважали, з повагою стався до інших . На добро, відповідай добром, на зло відповідай байдужістю. Людина яка заподіяла зло, більше страждатиме від того, що ти не звернув на це своєї уваги.

23. Не пийте. Взагалі не пийте. Спиртне гробить організм, мозок, і Душу. Я не п’ю вже багато років і слава Богу. Якщо Ви шаман або езотерик, або ще хтось, хто займається цими речами і п’єте, значить у вас скоро закінчаться всі сили, Духи Вас покарають. Алкоголь дійсно вбиває, не робіть дурниць. Для того, щоб розслабитися є баня, для того, щоб повеселитися є пісні, для того, щоб знайти спільну мову є чай, а для того, щоб близько познайомитися з жінкою є врешті-решт цукерки …

24. Ні про що ніколи не шкодуйте, це зайве. Все що відбувається, відбувається з волі Духів і все на краще.

25. Камені, схожі зовні на тварин, без обряду брати не можна, інакше можна накликати біду. Якщо ви знайшли такий камінь і хочете забрати з собою, то зверніться до духу-господаря місця з проханням взяти камінь і зробіть йому підношення. Потім накрийте камінь на землі білою тканиною …

26. Слухаючи гарну музику ви очищаєте себе від негативної енергії, накопиченої протягом дня. Музика – це своєрідна медитація, здатна привести вас до тями і гармонії з самим собою.

27. Щоб краще стало дихати, щоб не тиснуло серце, вмійте плакати …

28. Якщо ви відчуваєте що ситуація, яка склалася не вирішується, підніміть руку вище, потім різко відпустіть зі словами «так пішло воно все» і подумайте ще раз! Як казав Великий «навіть якщо тебе з’їли, у тебе є два виходи»

29. Коли жінка купує продукти, вона купує майбутні дні щастя для своєї родини. Кожен свіжий, гарний, стиглий овоч чи фрукт, що приємно пахне – це день щасливого і спокійного життя в цій сім’ї. Чоловік, зі свого боку, має забезпечити жінку грошима, щоб вона могла вибрати найякісніші продукти. Сім’я, в якій економлять на продуктах, стає бідною і нещасною, тому що економія на продуктах – це економія на щастя своїх власних родичів.

30. Якщо ви відчуваєте, що вам недобре і вас щось турбує, почніть виконувати плавні рухи тілом у вигляді танцю. Ви повернете свою енергію в колишнє русло і очистите розум від страждання.

Отож, життя показує, що містичні знаки, які посилають нам Вищі сили, здатні прокладати людям шлях до їхнього майбутнього. Тому навчіться розуміти їх і незабаром помітите, що ви зовсім небайдужі Всесвіту.

А в які знаки долі вірите ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector