– Те, що в брата немає роботи – не привід йому гроші віддавати! – Мої батьки таке втнули. Не знаю, як з ними говорити

Мої батьки все життя важко працювали. Тато далекобійником був, все здоров’я залишив на тій роботі. Мама – вчителювала, ще й учнів брала після уроків. Та саме завдяки відданості найрідніших – ми з братом мали все. От тільки я це цінувала, а Влад – сприймав за належне. 

Я завжди мріяла, що виросту і зможу віддячити. Того й вчилась старанно. Роботу ще в студентські роки знайшла. А брат лише відпочивав і розважався за батьківські гроші. 

Згодом я вийшла заміж. З чоловіком мені пощастило. Він дуже дбайливий і працьовитий, на тата мого схожий. Нещодавно ми оформили іпотеку. Маємо гарні доходи. Моїй донечці вже чотири роки, хочу, щоб зростала у власній квартирі.

Днями ненька повідомила мені дивну новину:

 – Ми вирішили продати свою квартиру і переїхати на дачу. Зробимо там гарний ремонт, будемо жити на природі, а ви у нас гостюватимете!

 – Це чудова ідея! Але ваша квартира велика, дорога. Залишіть собі гроші на старість. Ніхто не знає, що завтра на нас чекає.

Пошепки

 – Та річ у тім, що Влад просить профінансувати його бізнес. Хоче виробництво відкрити.

 – Знову? Це вже не вперше. Немає він до того хисту. Гроші витратить і все.

 – Він обіцяє, що цього разу все буде добре!

Ця новина страшенно мене обурила. Влад завжди вигадував якісь бізнес-ідеї, його буквально несло, але жодного разу нічого не виходило. Тим паче він і виробництво – речі несумісні. Брат – ледащо, ніколи руками не працював. І я розуміла, що це він примушує батьків продавати житло.

Та найбільш прикро, що мені грошей ніхто давати й не думав. Хоча було б чесно вже на три частини поділити гроші. Брат зараз все втратить, а потім зі мною ще й дачу ділитиме. А якщо батьки захворіють, я впевнена він їм не допоможе, не доглядатиме.

Сваритися з батьками я не хочу. Але скажіть, що мені робити?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector