Темна сторона чоловіків різних знаків Зодіаку

У кожного в житті є свої огріхи, але дещо таки залежить і від нашого знаку Зодіаку. Поговорімо про чоловіків?

Овен

“Барани” — не лише про їхній гороскоп, а й про їхнє життя. Вони вперті та агресивні, не вміють спокійно вирішувати конфлікти. А ще в них все нормально з самооцінкою, бо кожний з них називає себе “справжнім мужиком”.

Телець

Здавалось би, Тельці-чоловіки дуже м’які, ніжні та спокійні. Інколи вони нагадують татусів, які оберігають своїх донечок від злих дядьків і тіток, але якщо ви вже захочете побути незалежною, то він вам грубо покаже, хто тут господар. Ви такого наслухаєтесь, що вуха в’янути будуть.

Близнюки

А цьому не треба взагалі серйозних стосунків. Одна на все життя — це нудно, нецікаво, тягуче і незрозуміло. Цей чоловік боїться, що ви дізнаєтесь правду про нього, а цього він точно не хоче. Навіть якщо у вас все дійде до весілля, то він буде поводитись, ніби не знає вас.

Рак

А цим подавай матусю, яка б прибирала, годувала його, купала і читала казочки на ніч. А за таку працю він буде дуже ніжним, трохи плаксивим, милим, капризним і нещасним хлопчиком. А, ще у вас буде свекруха, яка вчитиме, як жити з її малюком.

Лев

Він постійно милується собою перед дзеркалом. Кохається сам у своїй красі і більше ні про кого не думає. Їх неможливо не помітити, адже всі навколо стають однаковими і лише він, король, нарешті тут.

Діва

Наче спокійний і милий, але це ж справжній серійний вбивця! Він буде роздивлятись кожний ваш крок і якщо ви раптом не закрити тюбик зубної пасти, то вам біда, втікайте!

Терези

А цей не особливо любить бути справжнім чоловіком, адже його ранимість та чутливість видають. Він дуже стривожений, постійно переймається всім, що бачить. Особливо коли це стосується його самого. Вони так зациклюються на собі, що готові йти по головах.

Скорпіон

А це владні чоловіки, які показуватимуть силою та мовчанням свою мужність. Ви можете думати, що він ідеальний, та все ж він охоче помучить вас у стосунках, трошки промиє мізки, наприклад. Періодично.

Стрілець

А цей завше втрафить до якоїсь дивної ситуації і незаконної пригоди. Звісно, він же зовсім не думає, а просто робить, що в голову стрілить! Йому не потрібна стабільність, подавайте подорожі і нових дівчат.

Козоріг

А цей мужчина впевнений в собі і доволі серйозний. Йому непотрібні якісь дівчатка на кілька днів, бо вони одразу налаштовані на сім’ю. Він так любить свою роботу, що й шлюб сприймає за таким принципом. Йому потрібно багато грошей, щоб скласти їх і тихцем тішитись, а ви — один з способів збільшити прибуток.

Водолій

А цей погодиться з усім, що ви скажете про нього, адже він глибоко поважає кожного. Він різний: вчора, сьогодні і завтра — це різні люди, але є одне постійне — суперечності. Він сам собі перечить, а ваші слова так перекрутить, що ви самі не зрозумієте, що ви там говорили і що мали на увазі.

Риби

А ці чоловіки — ще ті брехуни! Вони не встигають відкрити рота, а брехня вже повисла на вухах їхньої партнерки у вигляді макаронів. Вони знають про свій брехливий секретик, тому стараються зайвий раз нічого не говорити, та й взагалі вони переважно неуспішні й непрацьовиті.

Знайшли спільні риси?

NataM

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector