– Тепер, дорогенький, ти тут домогосподарка! – Дружина так підло вчинила. Бачити не хочу ні її, ні її маму

Коли я зустрів Аллу, думав, що вона – янгол! Така ніжна, добра, чуйна. Та тепер розумію, вона просто заміж хотіла, того й прикидалася. А навчила так – її матуся, ото справжній демон в спідниці. Жахлива людина, того від неї й чоловік втік.

Та я тоді цього не знав. Закохався і повірив. Коли ми познайомились я працював консультантом в магазині техніки. Мене все влаштовувало, вистачало на одяг, харчування й розваги. І от треба було все зіпсувати?

Зробив Аллі пропозицію. Мені тоді здавалось, що я найщасливіший, зловив вдачу за хвіст. Та минув місяць після весілля і рожеві окуляри впали з моїх очей.

Ми оселились з тещею. Дружина переконала, що це правильно, адже вона сама в трикімнатній квартирі. Ганна Михайлівна відразу заявила.

 – Свою зарплатню кладеш тут – на полицю, а далі вирішуємо на що витрачати. 

Звичайно, всі гроші я не давав, залишав кілька тисяч на кишенькові. Алла теж працювала, вона вчитель англійської, тож заробляє не мало. Теща ж досі працює медсестрою в лікарні. 

Для мене найважчі зміни настали, коли Алла завагітніла. Тоді вона заявила.

 – Послухай, я скоро вийду в декрет. У нас з’явиться малюк, твоїх грошей ніяк не вистачить. Ти мусиш знайти кращу роботу.

 – Але ж це не так просто.

 – На заводі є вакансії, там годують обідами й платять гарно.

Я послухав дружину, змінив роботу. Та вже за два місяці так пошкодував. Мені доводилось працювати й в нічні зміни, почала боліти спина. Стояти на ногах по вісім годин не кожен зможе. А вдома ще й теща діставала: то килими їй треба вибити, то шафу зремонтувати. Дружина народила ще до початку війни. Тоді й завод зупинили. Згодом він поновив роботу, та я вже не повернувся. Не можна працювати там, де зовсім не подобається. Навіть, якщо платять гарно.

Та теща від цього казилася.

Пошепки

 – Як такий бугай і вдома сидить? Нікуди не годиться.

З кожним днем вона пиляла мене дедалі більше. Вимагала, аби я з дитиною допомагав. Я не мав вдома змоги й хвилини відпочити. А влаштуватись кудись вже не вдавалося, мене відразу б мобілізували. Минув рік і Ганна Михайлівна заявила:

 – Ну що, дорогенький! Тепер ти будеш домогосподаркою. Не хочеш гроші заробляти – хазяйнуй!

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Вона вмовила доньку вийти на роботу. Навіть зі мною не порадившись, вони вирішили, що я тепер сидітиму з дитиною, прибиратиму й готуватиму. Хіба ж так можна? А вже наступного дня теща прийшла і мало не з порогу почала.

 – Ну що зятьок, що в нас на вечерю?

 – Макарони.

 – І все? Ти що борщу зварити не міг?

 – Не міг, я ж з дитиною сиджу.

 – А чого маля плаче в тебе? Хоч годував?

Оттаке пекло. Я відчуваю, що потрапив до пастки та вже не знаю, що робити. Може краще розлучитися? Скажіть, невже це нормально, так з чоловіком поводитись? Чи я не голова сім’ї?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector