Тепер мию вікна раз на рік! Сусідка поділилася рецептом засобу, що захищає їх від пилу і бруду

Мало господинь люблять мити вікна, адже це заняття потребує багато зусиль та часу. Чого лиш варто помити одне вікно, а якщо ти живеш у власному будинку? То на миття вікон піде цілий день.  

А потім крається серце, коли ввечері починає іти дощ. Недовго вдалося налюбуватися чистими вікнами. А ще якщо ти живеш у багатоповерхівці на 12 поверсі? То миття вікон перетворюється в справжній стрес і дійсно лякає господинь.  Окрім страху, мити вікна – це дуже монотонна робота, яка ще й до того потребує затрат часу та сил, однак навряд чи хтось це дійсно помітить. От і в мене під час миття вікон виникає думка, скільки всього я ще б могла зробити за цей час. 

Ми розмовляли про це з подругою і вона мені порадила неймовірний засіб, який справді мене врятував від цієї роботи. Достатньо мити вікна раз на рік, а особливий засіб буде захищати скло від пилу та бруду протягом року, адже утворює спеціальну плівку на поверхні.

Інгредієнти:

  • 150 мл окропу;
  • 1 ч. л. гліцерину;
  • 50 мл кондиціонера для білизни.

Як приготувати і застосовувати:

Змішайте всі компоненти засобу й залиште їх ще на 10 хвилин. За цей час вікна слід вимити від бруду та пилу звичним способом, а потім витерти їх насухо паперовим рушником або спеціальними щітками.

Після цього приступаємо до нанесення захисного засобу на вінка.

Пошепки

Потім візьміть губку та нанесіть на неї трішки розчину. Після цього натріть ним вікна. Засобу на повинно бути занадто багато – 1 ст. л. на вікно цілком достатньо. Скло натирати до тих пір, поки воно не стане цілком сухе. 

Кондиціонер і гліцерин відштовхують бруд та пил, тому вікна будуть довгий час залишатися чистими.

Усі жінки миють вікна переважно під час гарної погоди, адже так краще видно усі забруднення. Але мало хто знає, що це є неефективно. В гарну погоду вода випаровується на склі, а залишаються залишки очищаючих засобів. В підсумку на вікні будуть видимі і невидимі розводи.

Дотримуйтеся цих порад і зберігайте вікна у чистоті. 

А як ви зазвичай миєте вікна?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector