Тепер на ножах м’ясорубки не залишаються жилки від м’яса – секрет дуже простий

Вже не вперше стикаюся з такою проблемою. А ця м’ясорубка мені дісталася ще від бабусі, не хочу купувати нову, ця ще працює на совість.

Однак, не можу нормально зробити чоловікові котлети – все м’ясо намотується жилками на шнек і не прокручується. Тому здається, що я це м’ясо просто під часникодавкою вичавила. Навіть реверс не допомагає, щоразу треба колінко розкручувати, витягати рештки та знову крутити. Раніше я фарш могла за декілька хвилин зробити, але зараз такий процес приготування займає мінімум годину. 

На щастя, декілька днів тому у гості приходила моя мама і розповіла один хитрий секрет. 

Всі деталі повинні тісно прилягати одна до одної. Однак, коли ми починаємо крутити ручкою та закидати м’ясо всередину, то шнек (власне та спіраль) від навантаження може відійти назад. Появляється невеликий проріз, ну і як результат – жилки застрягають на ножах, а саме м’ясо погано прокручується. 

Тому варто взяти невелику шайбу та одягнути на шнек на задньому кінці. Головне – все міцно скріпити, щоб воно не хиталося. Якщо конструкція хитка, то візьміть ще одну шайбу та закрутіть. Можна поставити ще на переднє відділення, перед тим, як вставляти ніж. 

Ну тут я не обійшлася без сильної чоловічої допомогти. І дійсно, все тепер чудово працює. Тому улюблені котлети чоловіка я можу приготувати за 10 хвилин! 

Вам сподобалася порада? А як ви вирішуєте таку проблему? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector