Тепер не викидаю лушпиння від горіхів, бо знаю, скільки користі воно може принести

Колись бідкалася через шкаралупу волоських горіхів. Мало того що через неї важко добратися до смачної серединки, так ще й купа сміття виходить дуже великою. Доки одна знайома не розповіла мені, яким насправді корисним є лушпиння горіхів. Виявилося, я сильно його недооцінювала. 

Сьогодні поділюся з вами секретами того, як саме і для чого можна використовувати шкаралупку волоських горіхів у побуті. Думаю, після цього і ви перестанете його викидати.

Як і для чого використовують лушпиння волоського горіха

  • Часто шкаралупку подрібнюють і посипають нею грядки на городі. Цей процес називається мульчування. Це захистить ваші саджанці від слимаків.
  • Субстрат та дренаж. Ще один спосіб того, як можна використати шкаралупиння волоського горіха. Для цього лушпиння слід покласти в горщик, зверху додати землі та посадити там свій улюблений вазон. Те саме можна зробити із субстратом для орхідеї.
  • Боротьба зі шкідниками та дезінфекція ґрунту. У шкаралупі міститься  юглон, який успішно бореться зі шкідниками. Рекомендую вам розчинити у літрі теплої води декілька склянок подрібненої шкарлупи. Опісля дайте суміші настоятися. Тепер можете поливати грядки і нищити шкідників. Цей засіб добре допомагає проти: колорадського жука, попелиці, слимаків та равликів.
  • Також, якщо ви насипите у піч шкарлупу, у процесі спалювання вона почне виділяти тепло та знищить сажу з середини. Це допоможе вам прочистити димохід, який ще тривалий час після цього залишатиметься чистим. 

Що ж, можливо, про деякі із пунктів ви вже чули або навіть пробували використовувати на практиці. Однак, інша половина точно стала для вас несподіванкою. Тепер ви значно більше знаєте про користь лушпиння з волоського горіха, тому користуйтеся ними на здоров’я! 

Стаття містить інформаційний та ознайомлювальний характер і не може замінювати методи традиційної медицини та косметології. Цей матеріал не має науково доведеної лікувальної дії. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з питань, що належать до стану вашого здоров’я.

А ви знали про користь лушпиння горіхів?

Якщо використовували, то як саме?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector