Тепер ручки москітної сітки не ламаються, адже я знаю, як їх відремонтувати. Не витратив жодної копійки

Москітна сітка – це просто порятунок від комах в теплу пору року, однак є в них один мінус – пластикові ручки з часом пересихають і постійно відламуються. Так раніше я замінював ручки практично кожні 2 роки, але зараз знайшов ідеальну альтернативу. Ділюся своїм винаходом з вами.

Що потрібно:

  • москітна сітка;
  • ножиці;
  • плоска викрутка;
  • фігурна викрутка.

Процес заміни ручок

Візьміть москітну сітку і виріжте з неї смужку, ширина якої буде становити 4 см, а довжина – близько 50 см.

Складаємо стрічку вдвічі навпіл – так ви отримаєте 4 шари. На одне вікно слід використовувати 2 складені з обрізків москітної сітки заготовки. Приступаємо до встановлення. Спершу демонтуємо рамку й забираємо старі обламані ручки. Це я роблю зазвичай плоскою викруткою: просто підчіпляю ущільнювальну гумку і витягую її з паза. У вас має вийти зазор під гумкою, що залишився від ручки. Трішки в сторону слід закласти смугу з москітної сітки, перегином на себе.

Гума там може пережатися й тримати значно гірше, однак смуга вирівняється і гумка повернеться в паз для рамки – просто використайте фігурну викрутку.

Пошепки

Обріжте зі зворотно боку стрічку ножицями. також встановлюємо так й іншу ручку. Якщо вам цих ручок буде недостатньо, то можете ще й зробити третю.

Загалом мені подобаються такі ручки – вони мають пристойний вигляд, а ще служать вдвічі довше, ніж пластикові. Через те, що стрічка жорстка, вони не вислизають з гумки. При цьому вони досить тонкі, щоб ущільнювальний шнур нормально вставав на місце.

Ширина також оптимальна, щоб не підривати сітку. Тепер я вже навіть з першої установки одразу прибираю пластикові ручки й використовую стрічки, щоб через рік не доводилося все демонтувати. 

Ви стикалися з цією проблемою?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector