Тепер я знаю, як віднайти спокій. Своїм секретом ділюсь і з вами. Його мені відкрив один лікар

Гадаю для кожного з нас останні кілька років – суцільний стрес. Тримати себе в руках, щодня прокидатись і робити звичні справи тепер значно важче. А коли в тебе ще й сім’я, діти – це видається взагалі неможливим.

Тож як бути? Особисто я вже давно тратила спокій, сон, рівновагу. Часом навіть не помічаю, як стаю надто дратівливою, або ж навпаки – засмученою. Зневіра і тривога – ось мої подруги.

Нещодавно я зізналась своїй подрузі, що вже не знаю, як впоратись з емоціями. Тоді вона мене мало не за руку відвела до одного лікаря. Ви здивуєте, та це не був психіатр і ліків ніяких він мені не прописав. Та сказав сісти й занотувати його спосіб віднайти спокій.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше статей з психології за посиланням – https://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

1. Відпустіть зайвих людей. Добре подумайте – хто зі знайомих ще дужче примушує стресувати. Хто нагнітає, вражає песимістичними поглядами та зайвою метушнею. Ви мусите відсторонитися від цих людей. Це питання нашого здоров’я!

2. Не чекайте, що хтось інший вас заспокоїть, зробить щасливим. Дійте самотужки. Зробіть паузу, відпочиньте, підіть в салон краси, або в кіно. Що кому до душі.

Пошепки

3. Не втручайтесь в чужі конфлікти. Уникайте сварок і не витрачайте власну енергію на ситуацію, які не можете виправити.

4. Проаналізуйте своє життя і спробуйте збагнути, що вас заспокоює, що дарує радість. А далі все просто – робіть це частіше. Вигадайте маленькі ритуали з якими життя цікавіше.

5. Станьте дитиною. Подивіться на малечу, це дивовижно, але дітлахи значно простіше справляються зі стресом. А все тому, що вони вміють швидко перемикатися, і не зациклюються на проблемах та невдачах. Хвилину тому були сльози, а зараз дзвінкий сміх. Варто взяти з дітей приклад і відпускати проблему відразу.

6. Не соромитесь попросити про допомогу. Це, мабуть, найважливіше. Часто ми навіть найближчим людям не зізнаємось, що нам важко. А дарма! Вони охоче вас підтримають!

Мені дуже сподобались поради лікаря. Деякі вже використовую і це діє.

А як ви знаходите спокій?

Більше цікавих та корисних статей з психології шукайте тут – https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector