Тепер ясно, хто з якого тіста! Завжди знала, що наші – молодці! Досить вже працювати на “за кордон”!

Ще з 2014 року я почала активно спостерігати за нашими акторами, співаками та іншими селебріті. Дуже вже мені було цікаво, у кого все ж вистачить совісті раз і назавжди покинути російську сцену. Хто ж нарешті перестане підкидати своїми виступами грошей на війну проти нашого народу. Скажу чесно: тоді мене так засмучувало, що майже ніхто не прозрів, що я вже геть розчарувалась в українцях. Оці всі виправдання, типу “Та в нас же одна аудиторія, ми ж всі СНД” ще більше мене дратували! 

Але повномасштабна війна все змінила. Тепер у мене є цілий список знаменитостей, які назавжди попрощалися з РФ. І цей список, я впевнена, буде щодня поповнюватись.

1. Олексій Зубков

Талановитий актор, прекрасна людина… От тільки для розвитку кар’єри він колись обрав Росію. Хоча і закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого. Спершу артист працював тільки з українськими режисерами, але потім став все частіше їздити зніматися в РФ, де отримував непогані гонорари. Як каже сам актор, знімався там заради грошей, коли наступали важкі часи. Добре, що в 2016 Олексій нарешті зрозумів, що треба повертатися додому та розвивати українське кіно. Зараз він активно працює на благо нашого кінематографа. 

2. Ольга Сумська

Хоч багато хто обожнює цю талановиту акторку, зараз їй прилітає чимало гнівних коментарів від українців. А все через тісні зв’язки Ольги з Росією та російським шоубізнесом. Ні для кого не секрет, що вона частенько радувала росіян своїми виступами. А тут ще й ця ситуація з донькою… Антоніна, донька Сумської, яка мешкає в Росії, своєї позиції щодо війни жодного разу публічно не висловлювала. Після 24-го лютого акторка майже припинила соціальні мережі, але зі пів року повернулася з нейтральним, “мирним” контентом. Та Ольга все ж визначилась зі своєю позицією. Сподіваюсь, колись це зробить й Антоніна.

3. Ада Роговцева

Пошепки

Так, була і в цієї неймовірної жінки сторінка життя, яка пов’язана з Росією! Театр, кіно… Усе воно було взаємопов’язано. От тільки зв’язки зі давним-давно розірвані. Після анексії Криму та війни на сході України, назвала Росію державою-агресором, допомагала бійцям збирати кошти на амуніцію. Мабуть, саме через це вона тепер персона нон ґрата у наших сусідів.

4. Олексій Горбунов

Без корінного киянина раніше майже не знімалися російські фільми. Мабуть, така Ада Роговцева все ж добряче вплинула на його професійний шлях… Чого тільки варта його роль у російській “Графині де Монсоро”! Але кар’єра в іноземному кіно для Олексія завершилася. Із 2014 року від зйомок у будь-яких російських фільмах він відмовився аж до закінчення війни. Вірю, що на цю “естраду” він не повернеться вже взагалі.

5. Анна Кошмал

За талантом молодої акторки ми всі із захватом спостерігали у серіалі “Свати”. От тільки час іде, усе змінюється. Хтось починає активно підтримувати агресора, як колеги Анни, а хтось, як вона сама, повертається додому і обриває всі зв’язки з минулим. Зараз дівчина будує успішну акторську кар’єру в Україні і вже встигла порадувати нас ролями у серіалах “Слуга народу”, “Село на мільйон” та “Будинок на щастя”. 

Зараз як ніколи важливо підтримувати розвиток нашої країни у всіх сферах. Тож я дуже радію, коли усі наші зірки нарешті повертаються додому. Бо кожен повинен обрати сторону, нейтральним залишатися не можна!

А хто із зірок ще повернувся додому? Як до цього ставитесь?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector