Теплота та муркотіння: кращі породи кішок для ніжностей

Не всі коти є хитрими й лінивими.

У цій добірці ми для вас зібрали лише породи ніжних котиків, які подарують вам теплі обійми та ласки.  Зверніть увагу на них.

Шотландська висловуха

Ця порода століттям допомагала долати проблеми шотландським горцям. Кішка потребує багато вашої уваги, але не турботи. Ці тварини люблять копіювати звички та дії своїх господарів.

Бірманська кішка

Це кіт-компаньйон, який оберігає господарів від неприємностей. Його хутро має золотистий відтінок, а очі блакитні. Тварина поєднує в собі красу і таємничість древньої Азії й граціозність дикої тварини. Також дуже любить порозмовляти з господарем.

Регдол

Ці кішки були штучно виведені, з метою створити м’яку, сердешну і ласкаву породу. Коти досить великих розмірів й зігріють вас своїм теплом, сидячи на колінах.

Менська безхвоста

Порода зародилася на однойменному острові Мен, який розташовується недалеко від Англії. Природа не дала цьому котику хвоста, але причини цього не відомі. У будь-якому випадку вони дуже гарна!

Американський Керл

Закручені вушка кішка отримала внаслідок виведення породи людиною. В іншому ж вони  звичайні коти, рухливі й грайливі, нічим не поступаються собакам.

Шартрез

Шартрези є надзвичайно спокійними та тихими. Коти люблять комфорт й відзначаються скромною поведінкою. Також вони володіють дуже тихим і ніжним голосом.

Бурманська кішка

Очі цієї породи змінюють свій відтінок. З давніх-давен ходить легенда про те, що саме так предки спостерігають за нами. Ці коти створюють вдома відчуття затишку і комфорту. 

Ви любите котів?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector