Терпіти не можу, коли гості приходять з дітьми. От готова їх гнати геть! Адже не раз потрапляла через них у погані ситуації

Минулих вихідних моя подруга Вікторія влаштувала новосілля. Нарешті вони з чоловіком доробили ремонт у новій квартирі та хотіли влаштувати святкування. 

Я з чоловіком купила їй гарну вазу, букет квітів та ще сервіз на 6 осіб для кави. Аби потім вона собі з такої красивої чашечки гостей пригощала. Людей, до речі, зібралося чимало. Але були тільки друзі та колеги по роботі, бо родичі мали приїхати в інший день.

Віка замовила суші, приготувала декілька салатиків, корзинки з намазками, її свекруха передала з Італії сири та хамон. Загалом, стіл дійсно був дуже щедрим. Нам ще провели екскурсію по квартирі, похвалилися модним ремонтом. Ну я знала, як важко Віка роками економила на житло і щиро раділа за подругу. 

Однак, поруч були вільні 2 крісла, на які ніхто не сідав. Як виявилося, через годину приїхала ще одна гостя – якась Ліля зі своєю донькою.

– Ой, вибач, так затрималися через ті корки на дорозі. Вітаю, – і простягають Віці нещасну шоколадку “Мілка” за 36 гривень. 

Не тільки я, але й інші родичі були в шоці з такого “подарунку”. Але Віка ввічливо подякувала за шоколадку, відставила її вбік до інших солодощів. 

Донька Мілана спершу сиділа тихенько за столом, нікому не заважала. Тільки вже через годину дівчинці стало дуже і дуже і дуже сумно. 

– Мілано, ти не бачиш, що дорослі говорять? Йди, сама грайся

Так, як всі гості були без дітей, дівчинці дійсно стало нудно. І вона вирішила знайти собі розваги. То залізе під стіл та почне всіх лоскотати за ноги чи щипати. Ми спершу сміялися і в один голос казали “ну це ж дитина”. 

Але потім розваги Мілани вже не були таким безневинними. Хоча дівчинці 10 і вона вже мала розуміти елементарні правила поведінки в чужій квартирі. Однак, дівчинка так бешкетувала, що словами не передати. 

Дістала в одної жінки з сумочки червону помаду та обмалювала дзеркало у коридорі. Тільки коли Віка вийшла на кухню по каву, то помітила цей “шедевр”

– Вона просто так показує свої таланти. Ми всі жартуємо, що Мілана стане художником, – сміється Ліля. 

Віка ніяково посміялася, але швидко стерла з дзеркала помаду. Ліля надалі була зайнята розмовами з іншими гостями про манікюр, педикюр, зачіску. Таке враження складалося, наче вона забула про те, що має дитину.

Під вечір Мілана вже стала геть неконтрольованою. Не реагувала на жодні зауваження дорослих, Віці показувала язик. Потім почала стрибати з крісла на крісло чи штовхала інших. Я через це ледь не розбила тарілку з солодощами, коли вийшла з кухні. 

Пошепки

– Мілана просто дуже гіперактивна дитина, всі вчителі у школі так кажуть. 

Але тут вже мова йшла не про цю гіперактивність, а про вихованість. Ну якщо мама чітко каже дитині, як можна себе поводити у гостях, то таких казусів не буває! 

Я помітила, що терпіння Віки вже на межі. Деякі гості пішли, ми залишилися за столом, доїдаємо десерт. І тут чуємо, як щось дуже голосно розбилося 

Вибігаємо – а біля дверей лежить наша ваза з квітами. Тільки вже розбита. 

– Наш подарунок! Наша ваза!

– Що ти за вазу переживаєш, моя дитина могла поранитися! 

– Так навчи може свою дитину чужі речі не брати? Вона сама винна, що до вази полізла.

– Слухай, народи своїх дітей, а вже потім командуй!

Ліля на мене дуже образилася і поїхала додому. Віка видихнула, коли провела їх на таксі.

– Вибач. Шкода цю вазу. Я собі ще кращу куплю, обіцяю.

– Ні. Краще пообіцяй мені таких нахаб більше не кликати в гості, гаразд? Бо вони тобі всю хату рознесуть. 

Я вважаю, що саме Ліля зіпсувала нам весь вечір. Адже треба нормально займатися вихованням дитини, а не спускати все з рук. 

Чому всі ці матусі такі нахабні, поясніть? То якась клепка після пологів їде чи що? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector