Теща всіляко намагається зіпсувати нам життя. Постійно пхає носа у наші справи та дорікає, що ми про неї не дбаємо!

У мене теща взагалі не звикла сама жити. Спершу я з розумінням намагався поставитися до ситуації в родині пані Галини. Чоловік її кинув, коли Христинці ще й року не було. І вона стільки років самотужки виховувала доньку, намагалася дати їй все найкраще. 

Однак, коли Христина закінчила школу та захотіла переїхати до Львова на навчання, то пані Галина її не пустила. Дорікала, що донька так маму напризволяще кидає, що за неї геть забуде. І так моя жінка тоді забула про мрію переїхати до великого міста і залишилася з мамою. Ще й довелося вступити не на дизайнера одягу, як того хотіла, а на бухгалтера. 

Але, може воно й на краще, що Христя залишилася в місті. Бо інакше ми б точно не зустрілися. 

Христинка мені сподобалася ще з першого погляду. Така щира та мила посмішка, красивий голос, довге волосся. Зголосився її провести додому того ж вечора, аби більше познайомитися. Виявилося, що ми любимо переглядати однакові фільми, серіали та музику. І я зрозумів, що це моя доля. 

Правда, пані Галина в наші стосунки постійно пхала носа.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Щоразу, як Христя йшла зі мною на побачення, то вона щогодини телефонувала. “Ой, мені так погано, повертайся”, “Щось серце прихопило та в голові паморочиться”, “Христино, вже пізно, треба додому”. От складалося враження, що вона до неї ставиться, як до малої дитини. 

Звісно, новину про весілля вона дуже різко сприйняла:

– Та ви ще молоді, не поспішайте. 

– Яка вам різниця? Ми вже хочемо родину створити.

– А як мені знати, що ти моїй донечці не зраджуватимеш? У тебе на лобі написано, що ти гуляка! 

Теща встигла вже такі казочки про мене вигадати, що в жодному фільмі не покажуть. Певно, таким чином хотіла Христю від мене відігнати. На щастя, у жінки була своя думка і вона хотіла зробити весілля. 

Колись мені у спадок від бабусі дістався будиночок за містом. Туди ходить пряма маршрутка і дорога нормальна, десь 30 хвилин їхати. Тому я вирішив зробити ремонт. Робота кипіла аж від літа. Батько та брат допомогли мені поставити новий паркан, змайстрували лавочку на дворі та альтанку. Мама з Христиною обирали меблі та шпалери додому.

Тільки тиждень тому ми нарешті закінчили ремонт. Чесно, за ті гроші могли купити якусь машину навіть! Але я хотів зробити все найкраще для жінки та майбутніх діток. 

У неділю вирішили зробити новосілля, запросили поки тільки батьків та брата. Ну і, звісно, приїхала теща. Постійно ходила невдоволена по будинку та робила зауваження:

“То це ти так плитку поставив? Жах, звідки у тебе руки ростуть!”, “Господи, що за крісла, хитаються туди-сюди”, “Я боюся за цей стіл сідати, раптом він розвалиться”. 

Мій тато сам ледь стримувався, аби не сказати декілька “лагідних” слів для пані Галини. Гості надовго не затримувалися. Але от теща постійно сиділа і навіть не було натяку на те, аби їхати додому.

– Мамо, вже пізно. 

Пошепки

-Ой, доню, так темно на дворі. Ще й маршрутка не їде. 

– Нічого, ми тобі таксі замовимо.

– Ні, то дорого. Раптом, водій ще мене пограбує? 

– Мамо, не вигадуй казочки.

– Ні, я краще у вас переночую, а завтра рано поїду додому. 

Ну, будинок у нас великий, місця для всіх вистачить. Тим паче, у вітальні ми постелили тещі нову постіль.

– У вас таке ліжко не зручне! Як я тут спатиму? 

– Нормально. Матрац підлаштовується під форму тіла.

– Ні. І мені страшно буде. Чужа хата. Краще я до Христини піду спати.

– А я куди? Під двері на килимок?

– Та краще поміняємося з тобою місцями. 

Тоді вже Христина не витримала:

– Мамо, ти або лягаєш тут спати або ж я викликаю таксі! 

– Доню…

– Мамо, я доросла жінка та хочу жити з чоловіком. Ти ще одне місце мені почни після туалету підтирати, як у дитинстві. Все, годі, твоя турбота вже дістала. 

Теща дуже образилася і поїхала додому. Але наступного дня до нас дійшли нові плітки. Пані Галина розповіла всім сусідам та родичам, що я вигнав її бідолашну з будинку та заборонив приїздити у гості. 

Мені, хоча і 28 років, я всяких людей бачив у житті. Але таких мадам, як пані Ганна, зустрічаю вперше. І що мені робити з такою нахабною тещею?

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector