Тест для уважної нареченої: віднайди багатого нареченого

Цікавих завдань на просторах інтернету можна знайти безліч. Інколи навіть можна знайти такі завдання, які дошкільнята вирішують за декілька секунд, а от дорослим слід добре попрацювати. 

Навіть прості завдання можуть викликати труднощі, а інколи достатньо просто увімкнути логіку. Однак сьогодні ми підготували для вас особливі завдання, які потребують відмінної уважності, а подекуди й терпеливості. Ну що, пограємо з вами в Шерлока Холмса? 

ЗАГАДКИ НА УВАЖНІСТЬ

Якщо ви незаміжня дівчина, то цей тест допоможе вам знайти заможного нареченого. Ретельно огляньте чоловіків на картинці й оберіть того, кого ви вважаєте найбагатшим. Тут більше варто звернути увагу не на одяг чи аксесуари, а на манеру поведінки. 

Це завдання також може вас зацікавити, потрібно посеред такої великої кількості п’ятірок знайти цифру “6”. До того ж чим більше шестірок ви  знайдете, тим краще, однак спробуйте зробити це швидше, ніж за хвилину.

Пошепки

І остання задача на сьогодні, при цьому не менш цікава. Ретельно огляньте цих чарівних собак і спробуйте знайти серед них панду. Кажу вам, вона точно десь тут причаїлася. Застосуйте усі свої вміння.   

Підказки до завдань

1. Ви, напевно, одразу подумаєте, що заможним чоловіком є той, що посередині, у нього смартфон. Дуже сумнівно, що успішна людина сидить постійно в телефоні, навіть коли п’є каву. А перший, схоже, тільки намагається виглядати багато, хоча його закрита поза скоріше говорить про невпевненість. Виходить, що багач – третій хлопець. Ви згодні?

2. Шісток на цьому зображенні цілих 5, розташовані вони в  3-му, 7-му, 11-му, 13-му і останньому рядах.

3. Ви б мали впоратися з цим завданням, але якщо ні, то ми вам допоможемо. Це звірятко заховалося в правій частині по центрі. 

Вам вдалося дати правильну відповідь на усі завдання? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector