Тест: карта, яку ви оберете, покаже, що може чекати на вас незабаром

Щоб знати майбутнє, не обов’язково бути пророком.

Гляньте уважно на карти, й оберіть ту, яка подобається найбільше. Саме вона буде містити всю інформацію про те, що станеться з вами в найближчому майбутньому.

Оберіть й читайте відповіді нижче.

Карта № 1 – Сила.

В усіх в житті стаються несподівані ситуації, подекуди й не дуже приємні, але люди самі вирішують, як на них реагувати. Не тримайте почуття в собі й не переживайте все занадто гостро. Концентруйтеся на хороших емоціях, оптимізмі, любові, на тому, що змушує вас рухатися далі.

Ми самі керуємо нашим життям, і нас оточує те, що ми собі обираємо. Якщо мислити позитивно – ви будете щасливі. Якщо ви когось любите – то і будете любити, й ніхто не може повпливати на це. 

Якщо ви обрали цю карту, то не допускайте, щоб ваші негативні емоції взяли верх. Все буде добре лише тоді, коли ви це забажаєте. Рішення залишається за вами.

Карта № 2 – Любов

Думки, які знаходяться у вашій голові, дуже часто проєктуються на реальне життя. Якщо ви мислите позитивно, то продовжуйте це робити. Ваша добра енергія повинна поширюватися на людей навколо. Не забувайте дякувати за кожний день, і за все хороше, що з вами стається. 

Якщо ж у вас є певні неприємності, то не зациклюйтеся на них, а намагайтеся глянути на ситуацію під іншим кутом. Така просто практика змінить ваше ставлення до негативних подій і полегшить життя.

Карта № 3 – Зміни

Не переживайте, якщо щось зробили не так. Кожний з нас допускається помилки, і не завжди рішення є правильними. Пам’ятайте, що ви дивитеся на ситуацію суб’єктивно й, можливо, в майбутньому вона навпаки буде лише виграшною. 

Не бійтеся змін та ризику, адже зараз саме час щось поміняти у своєму житті. Замініть розчарування вірою в те, що кожен новий день буде кращий, ніж попередній, і що хоча ваше життя прекрасне тут і зараз – найкраща частина ще попереду!

Ви згідні з тлумаченням?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector