Тест на перевірку уважності: знайдіть жабу серед опалого листя. На це у вас всього 2 хвилини!

Чи бувало таке, що ви хотіли щось зробити, але благополучно забували про це? Або ж в продуктовому магазині не взяли те, за чим йшли? Чи вкотре перепитали адресу стоматолога, бо одного відвідування вам не вистачило, щоб запам’ятати, де він знаходиться? Усі ці приклади свідчать про людську неуважність. 

Розсіяним людям важко не лише в побуті, але й на роботі. Якщо за невиконання хатніх справ на вас будуть сердитися лише рідні, то за невиконання обов’язків доведеться відповідати перед керівництвом. 

Справді, постійно щось забувати вкрай непрактично й незручно. Доводиться стикатися з низкою негараздів та конфузів. Однак як змусити мозок краще виконувати свої функції? У цьому вам допоможуть регулярні тренування й практичні завдання. 

Сьогодні ми підготували цікавий тест, який перевірить вашу уважність та змусить ввімкнути розумову діяльність. 

Перед вами зображення опалого осіннього листя, але серед нього зачаїлася жаба. Знайдіть її за 2 хвилини. 

Можливо, вам не вийде впоратися з цим завданням за обмежений проміжок часу. У такому разі не засмучуйтеся й спокійно вийдіть за рамки. 

Оскільки тест підвищеної складності, то ми готові дати вам невелику підказку: жаба заховала частину мордочки під листком, а ззовні залишила очі, тулуб та лапки. 

Тепер знайшли її? 

Якщо ні, то ось друга підказка: придивіться на центральну частину зображення зі зсувом вправо. 

А тепер як ваші успіхи? 

Сподіваємося, що ви впоралися із завданням. Якщо все ж воно виявилося непосильним, тоді ось правильна відповідь (три червоні стрілки вказують на жабу): 

А ви знайшли жабу? Скільки на це вам знадобилося часу? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector