Тест на уважність для найкмітливіших

Напевне, ви й без зайвих нагадувань знаєте, що розвивати спостережливість важливо не тільки для дітей, а й для дорослих. Тримати мозок у тонусі слід завжди.

Один із наших органів чуття, який дозволяє краще пізнавати світ – зір. Втім, бачити означає пасивно споглядати за тим, що відбувається. І тільки з цього випливає вміння спостерігати. У цьому процесі беруть участь всі органи чуття, що допомагають аналізувати ситуації та помічати важливі деталі.

А бути спостережливим не тільки корисно, а й потрібно. Тож сьогодні пропонуємо вам декілька цікавих тестів на уважність. 

На першій картинці ви бачите велике різноманіття тварин. Так? Чудово. Отже, зір ми вже перевірили, а тепер щодо спостережливості. Серед цього розмаїття слід знайти наймасивнішу та найгабаритнішу тварину. Слона. З першого погляду завдання видається напрочуд легким, але чи так це насправді? А ви вже помітили сховок нашого слоника? Тоді дивіться уважніше.

У цьому завданні серед усіх трійок вам потрібно знайти якнайбільше букв “S”. Думаєте, буде легше, ніж зі слоном? Ну тоді гайда шукати букви!

І наостанок ще одне завдання для найкмітливіших та найспостережливіших читачів. Спробуйте в хаосі, що зображений на картинці нижче, знайти ведмедя. А це вже справді складно. Придивляйтеся уважніше й не забувайте шукати там, де ніколи б не подумала заховатися така масивна тварина.

Пошепки

Підказки до завдань

1. Здавалося, що найбільшу тварину знайти буде дуже легко, але дзуськи!  Насправді ж слон виявився крихітним і причаївся за собакою у правому нижньому кутку.

2. На картинці є всього букви «S». Перша –  у другому ряду зверху, друга – в шостому ряду зверху, а третя – у третьому ряду знизу. Знайшли ще? Тоді діліться з нами у коментарях.

3. Найлегше знайти на картинці собаку і навіть щура, але ніяк не ведмедя. Де ж він заховався? А йдеться про табличку, що висить на будинку (біля сніговика). А на ній і справді зображений  ведмідь.

Сподіваємося, що ви впоралися з усіма завданнями, які стануть вам у пригоді й натренують вашу уважність. Діліться у коментарях своїми варіанти відповідей та враженнями.

Яке завдання було найскладнішим?

Чи подобаються Вам такі вправи на спостережливість?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector