Тест, що перевірить уважність і розкаже, наскільки ви хороший сім’янин

Дитинство є невід’ємною частиною дорослішання, що формує нас, як особистість. Завдяки цьому періоду ми стаємо такими, якими й бачитимуть нас інші упродовж подальшого життя. Тому надзвичайно важливо батькам створювати теплу й затишну атмосферу в сім’ї. 

Якщо ви хочете дізнатися, як ваші стосунки сформували вашу особистість, ми пропонуємо вам пройти цей психологічний тест.

Уважно подивіться на зображення. Яка сім’я, на вашу думку, не є справжньою? Не думайте надто довго, дайте інстинктивну відповідь.

РОДИНА 1

Якщо ваша відповідь – сім’я під номером 1, ви, ймовірно, не є людиною, орієнтованою на сім’ю, принаймні не в традиційному розумінні. Ви ставитеся до своїх друзів так, ніби вони – ваша справжня сім’я, і саме вони роблять вас по-справжньому щасливими. Ви завжди намагаєтесь внести щось хороше в життя близьких. Можливо, ви виросли без сильної фігури батька, тому завжди робите все можливе, щоб бути поруч важливими людьми, так, як і раніше робила ваша мама.

Ця сім’я може бути не найщасливішою, але вони все ж справжня сім’я. Мати, очевидно, піклується про свого сина, тримаючи його за руку і захищаючи від байдужого батька. Ви не хочете, щоб ваші діти росли в таких умовах, як ви, і саме тому зробили неправильний вибір.

РОДИНА 2

Пошепки

Якщо ви обрали цей варіант, то ваша особистість орієнтована на сім’ю : для вас немає нічого важливішого за близьких людей. Вірите і прагнете побудувати стабільні стосунки з партнером, вірні коханій людині. Однак часто ви ставите потреби родини на перше місце, забуваючи про себе. 

Ви, напевно, помітили, що люди на фото насправді не схожі на сім’ю. Дорослі не звертають на дитину жодної уваги, і дитина не намагається тримати її за руки – це може бути навіть група незнайомих людей, які гуляють разом. Вам вдалося впізнати фальшиву родину.

РОДИНА 3

Якщо ваша відповідь під номером 3, ви, напевно, походите з дисфункціональної родини. Через травматичне дитинство вам важко довіряти людям. Ви хвилюєтесь, і спілкування з іншими для вас часто є викликом. Постійно турбуєтеся про майбутнє, ви схильні занадто багато думати про речі, які взагалі не варті вашої уваги.

Люди на фото виглядають як любляча і щаслива родина. Вони справжня сім’я. Батьки майже обіймаються під час прогулянки, а батько тримає дитину за руку. Дитинство в неблагополучній родині певним чином сформувало ваші погляди і викликає підозру щодо здорових стосунків. Ви не вірите, що таке існує насправді, і тому обрали цю сім’ю як фальшиву.

Тож не засмучуйтеся, якщо не дали правильну відповідь. Ви все одно довідалися про себе трохи більше.

Тому тренуйте свій мозок і хай щастить!

А ви дали правильну відповідь?

Погоджуєтеся з описом?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector