Тест, щоб переконатися, що повз вашого погляду ніщо не прослизне

Уважність – чудова риса людини, адже з її допомогою особа помічає все до дрібниць. Погодьтеся, деякі деталі можуть бути архіважливими. Щоб не бути розсіяними та не випускати важливе з поля зору, потрібно тренувати свій мозок. Ці завдання продемонструють, наскільки ви можете сфокусуватися на дрібницях. 

ТЕСТ НА УВАЖНІСТЬ В КАРТИНКАХ

Мозок не завжди уважний до чисел, адже їх надто багато. До того ж якщо вони розташовані в правильній послідовності, то розум починає передбачати кожен наступний знак. Саме тому в такому випадку побачити каверзу дуже важко. 

Завдання 1

Нижче зображені дроби і серед ¼ потрібно знайти ½.  На це завдання дається не більше 10 секунд, адже з ним справляються практично усі.  

 

Завдання 2

Тут вже важче: зображено декілька рядів з числами від 1 до 54. Всі вони розташовані послідовно. Ваше завдання: зрозуміти, яка кількість пропущена. Також дається не більше 10 секунд, що зробити завдання цікавішим. 

Пошепки

 

Підказки до завдань

Завдання 1: спершу може здаватися, що окрім дробів з одиничками та четвірками більше нічого немає. Але насправді  ½ є, цей дріб просто розташований майже в самому низу по центру. Ви впоралися?

Завдання 2: зазвичай пропущене число “11” усі знаходять без проблем. Але насправді є ще один підступ, який бачить не кожен. Гляньте уважно на зображення, ще раз все звірте, тоді, можливо, зрозумієте що немає і числа «32».

Ніби й легкі завдання, але можуть стати непосильними, через неуважність, хіба ні?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector