Тест: «Танцюючі пари». Які відносини вам потрібні?

Подивіться уважно на цю картинку і виберіть силует танцюючої пари, яка вам найбільше сподобалася. Ваш вибір продемонструє, які стосунки з партнером будуть для вас ідеальними. 

Пара №1

Якщо ви обрали першу пору, то скоріш за все вам потрібні емоційні та яскраві стосунки. Вам хочеться нарешті скинути з себе всі турботи та знову відчути себе безтурботною жінкою, якою чоловік готовий нескінченно захоплюватися і носити на руках. Вам хочеться казки, квітів, подарунків, сюрпризів, щоб серце вискакувало з грудей від радості

Пара №2

Вам цікаве в парі певне протистояння. Ви вперті та часто відстоюєте свою думку. Цього ж хочете і від партнера. Боротьба за партнера, емоції і драйв — ось чого ви чекаєте в стосунках.  Вам потрібно знову і знову завойовувати один одного, підтримуючи вогонь пристрасті і непідробний інтерес!

Пара №3

Ви щиро хочете турботи і підтримки з боку коханої людини. Ваш партнер повинен бути завжди поруч. Вам важливо відчувати впевненість в завтрашньому дні, тоді все навколо буде сяяти яскравими фарбами. Якщо ваш супутник буде приділяти вам увагу, пестити і леліяти, то все буде чудово. 

Пара №4

Ви шукаєте партнера, який буде підтримувати класичні стосунки, у яких головна роль надається чоловіку. Ваш партнер повинен вирішувати складні завдання, а ви будете його підтримкою та опорою. Найкращі стосунки, у яких будуть присутні довіра, розуміння, турбота одне про одного. Ви будете щасливі з тією людиною, яка подарує вам впевненість в тому, що буде завтра. 

Пара №5

Вам потрібні відносини з перчинкою. Якщо між вами і партнером не буде пристрасті, вам швидко стане нудно. Такі відносини не обійдуться без сварок, але вони вас тільки зближуватимуть. Ви – динамічна, енергійна, активна особистість. 

Пара №6

Ви поки не прагнете бути в відносинах. Вам подобається свобода, ви чините як хочете, гуляєте з ким бажаєте і виглядаєте так, як подобається саме вам. Навіть якщо зустрінете другу половинку, будете вимагати свободи. Вам потрібен схожий на вас людина, яка не любить рамки і обмеження.

Яку пару обрали ви?

Загрузка ...

цікаво