Тест Травма дитинства: що з дитинства заважає жити вам до сих пір

Багато комплексів та страхів у нас походять саме з дитинства, тому сьогодні ми поговоримо про дитячі травми, які мають вплив на ваше життя. 

Просто виберіть одну з картинок, не задумуючись, й читайте опис нижче. 

Картинка 1. 

Зазвичай цю картинку обирають ті люди, які страждали від дефіциту уваги та любові в дитинстві. Їхні старання були просто неоціненні іншими, тому зараз ці особистості страждають від низької самооцінки. Найбільше в житті боїтеся відмови, тому стараєтеся робити все, щоб інші не критикували ваші вчинки й усім були задоволені. Часто обдумуєте різні неприємні ситуації й просто роздуваєте їх до справжньої катастрофи. Зазвичай ви надто негативно сприймаєте те, що відбувається навколо і шукаєте причини в собі.

Почніть цінувати себе і свої таланти, повірте, що у вас успіхів та досягнень значно більше. 

Картинка 2. 

Ви припинили вірити людям ще в дитинстві, і річ взагалі не в якихось іграшках. Скоріше за все, ви висловлювали свої прагнення та бажання, які просто не були оціненні іншими, а може й навіть з них просто насміхалися. Після таких випадків ви припинили розповідати іншим про своє життя і розумієте, що можна покладатися лише на себе. У вас є хороші задатки для успішної кар’єри, однак поруч потрібно мати людей, з якими можна було б поділитися власними переживаннями та проблемами. 

Ви одягаєте маски відкритої та компанійської людини, але насправді нікого не пускаєте у своє серце. Все тому, що ви більше не хочете нікому нічого показувати і знову і знову відчувати розчарування і зраду.

Картинка 3. 

В дитинстві ви стикалися з тим, що з вас якийсь період насміхалися через якусь особливість, або ж ви просто відчували себе аутсайдером. Тепер вам постійно потрібно відчувати схвалення інших, щоб розуміти, що ви рухаєтеся в правильному напрямку. При цьому заради похвали часто потрібно ще й перепитувати, чи ви зробили все правильно. І це стосується не лише роботи, а й особистого життя. Все має бути ідеально, щоб не давати знову приводу для насмішок.

Такий надмірний перфекціонізм призводить до того, що ви просто забуваєте про свої істинні бажання й часто робите те, що вам може навіть не пригодитися. Зупиніться й загляньте всередину своєї душі, лише так ви зможете бути щасливими.

Картинка 4. 

Зазвичай цю картинку обирають особистості, які в дитинстві стикалися з втратою близької людини. Зараз ви надмірно опікуєтеся і переживаєте за своїх близьких, оскільки боїтеся знову відчути цей біль та страх самотності. Зазвичай ваші думки наповнені негативом та страхами втратити когось з оточення. У відносинах з протилежною статтю вам може бути властива зайва нав’язливість.

Почніть насолоджуватися тим, що вас оточує зараз. І припиніть думати про погані речі. Навіщо зараз переживати зараз про те, що може взагалі не трапитися? Будьте відкриті до нових знайомств й не відштовхуйте інших. 

Ви згодні з цим описом?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: