Тесть вручив мені в руки шуфлю та й каже: – Ну що сину, нумо до роботи! — Сказати, що я був у шоці, це нічого не сказати.

Цього року на Василя поїхали в село звідки моя дружина Катруся. Там кожного року у цей день святкують храмовий празник. Однак її батьки навіть у такий день зіпсували мені святковий настрій. 

Я з Катрусею та нашими дітьми проживаємо у місті, тому вкрай рідко навідуємось в село. Хіба коли є якась робота або на свята. Вирішили, що цьогоріч приїдемо на празник.

Вранці прокинулись, зібрались, заїхали на закупи, аби привезти бабі з дідом чогось смачненького. Я завжди беру копчену рибу для тестя, він її страшне любить. Одним словом в мене був супер святковий настрій. Тоді ще так гарно сніг випав, а дорога, на щастя, зовсім не була слизькою.

Їхав та уявляв, як нас зараз зустрічатимуть: теща накрила стіл, тесть напалив — в хаті тепло, дідо з бабою чекають на дітей та онуків. 

Однак усе було зовсім не так, як я собі уявляв. Не встиг я заїхати машиною за браму, як тато Катерини вручив мені в руки шуфлю і каже:

– Ну що сину, нумо до роботи, бо снігу за ніч досить намело.

Пошепки

Сказати, що я був у шоці, це нічого не сказати. Ну хіба не можна було той сніг повідгортати до нашого приїзду? Я ж в гості на свято приїхав, щоб відпочити, а не пахати. Проте в результаті півтори години лопатою відчищав сніг. 

Поки сів я за стіл, мені вже нічого не хотілося, лиш лягти на ліжко. На мою думку, це було дуже не гарно зі сторони батьків дружини. Потім про це я відверто сказав їй, адже така “привітність” зіпсувала мій настрій. 

А що ви думаєте про цю ситуацію ?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector