Тести, які розбудять вашу спостережливість

Спостережливі люди звикли помічати деталі й звертати увагу на дрібниці. Вони бачать приховані закономірності й встановлюють причинно-наслідкові зв’язки. Звісно, хитруни недолюблюють їх, адже розвести чи обманути таких людей важко. 

Для того, щоб покращити свою пильність, її слід регулярно тренувати. Пропонуємо вам виконати кілька завдань, які зможуть визначити ваш рівень спостережливості, а заодно трішки покращити його. Цікаво, скільки часу вам знадобиться, що впоратися із поставленими завданнями? Чим швидше ви дасте правильну відповідь, тим краще. 

Спостережлива людина

1. Здається, ніби на цій квартинці немає ні тварин, ні людей, ні інших живих організмів. Однак ви помиляєтеся. Насправді десь тут причаїлася кішка. Так, так. Ви повинні відшукати її за 1 хвилину! Зосередьтеся й спробуйте поглядом зловити цього пухнастого улюбленця. 

2. Друга головоломка також з котом під прикриттям. Він замаскувався серед сов, а ви повинні відшукати його. Бачите цього наляканого звірка? 

3. Третє завдання підвищеної складності, хоча, можливо, ви з ним також швидко впораєтеся. Його суть полягає в тому, що вам необхідно знайти на картинці парасольку. Страуси та рослини заважають сфокусуватися, але ваша пильність зажди має бути на крок попереду. 

Підказки до завдань

1. Справді, рудий котик зміг замаскуватися на фото завдяки своєму забарвленню. Тепер бачите його? Він обведений червоним кругом. Якщо вам так і не вдалося знайти його, то нічого страшного, адже далеко не всі здатні впоратися із цією головоломкою. 

2. Сірий красень з вушками і гарненьким носиком знаходиться в лівому нижньому куті зображення. Тепер ти бачиш, яка у нього перелякана мордочка?

3. Звісно, на це завдання потрібно трохи більше часу, але виконати його цілком реально. Парасолька розташована у правому боці картинки, трохи нижче середини, безпосередньо на піску. 

Якщо ви впоралися зі всіма завданнями, тоді вашій спостережливості можна тільки позаздрити, якщо ж ні, то не хвилюйтеся, адже регулярні тренування допоможуть розвинути вашу пильність.

А скільки у вас правильних відповідей? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector