Ти був помилкою молодості, відчепись від мене

Вони стали батьками в 16 років. Але, як того і варто було очікувати, вони розійшлися зі скандалом. Юля зрозуміла, що ні вона, ні син Дімі не потрібні. Тоді вона зненавиділа навіть сина. Здебільшого ним займались бабуся та дідусь.

Через рік вона була в іншому місті зі своїм новим коханим. Батькам дівчини було так соромно за те, кого вони виховали. Але вже було пізно щось міняти.

Бабуся і дідусь робили все, щоб дати дитині гарне дитинство. Звичайно, вони не могли повністю замінити йому батьків, але намагалися зробити все, щоб малюк цього не відчув.

Хлопчик виріс і дякував богу за те, що в нього була така бабуся з дідусем. Вони дали йому гарну освіту.

На весілля тітки хлопчика прийшла і його «мати». На той час вона була заміжня вже втретє. Тепер вона ростила дочок. Старшій було 10, а молодшій нещодавно виповнився рочок.

Хлопчик зрадів тому, що зможе поспілкуватися зі своїми сестрами. Він хотів встати перед своєю матір’ю і запитати, чому вона так вчинила з ним?

Він хоч і був ображений на матір, але все одно пам’ятав її і чекав. Він навіть зберігав її фотографію у себе в кишені. Дід від цього скаженів, але не хотів позбавляти онука віри в добре серце матері.

І ось, стоїть Юля на ганку, та і говорить з родичкою про своїх прекрасних дочок. Тут хлопчик підійшов і запитав:

«А я хіба не твоя дитина?»

Юля глузливо поглянула на хлопця і сказала:

“Яка дитина? Ти помилка дурної молодості! Твій батько мав рацію, коли змушував мене позбутися тебе!»

Пройшло багато років. У хлопця вже була своя сім’я. Він уже став батьком і жив зі своєю коханою дружиною в своїй квартирі. Пролунав дзвінок з незнайомого номера.

Це була вона. Вона просила сина взяти до себе свою сестру, яка вступила до університету поруч з будинком брата, мовляв, вона не може залишатися в гуртожитку.

Він просто сказав, що вона помилилася номером і відключив телефон.

Він взяв свого синочка на руки і сказав, що вони поїдуть до його матері. І поїхали вони всі разом до бабусі, яка його виростила. Як весело і від душі вони провели час!

Багато знайомих стали засуджувати його вчинок. Але він не вважав свій вчинок поганим. У нього була одна мати, яка самовіддано його виростила – бабуся.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector