Ти плачеш не про свого колишнього, ти плачеш про себе

Мабуть, кожен з нас переживав той важкий момент розриву стосунків, коли нестерпно боляче в душі, а сльози градом котяться щоками. Хтось розійшовся, тому що стосунки приносили лише біль, а в когось це просто сталося, само собою…

В будь-якому випадку, розрив – це важкий період, який повинен пережити кожен із нас. З самого початку, вам може здаватися, що всі сльози й біль виникли через іншу людину. Саме вона є причиною, але це не так. 

Насправді, ви плачете та сумуєте за собою… Коли ми тільки починаємо зустрічатися з людиною, наше життя поступово починає трансформуватися та змінюватися, а разом із ним й ми. Ці зміни доволі приємні, тому ми їх навіть не помічаємо. Коли ж людина йде, в голові виникає думка:

Як жити далі? Що робити? Хто я без нього?

Насправді, ваші стосунки стали настільки важливими, що ви почали сприймати свого партнера як частинку себе. А коли він пішов, то разом із собою забрав частинку вас. Вам доведеться ще довго відновлювати свою душу та внутрішній стан, адже по суті, вам доведеться заново будувати своє життя. 

Це ніби велике переселення, коли більшість твоїх речей знаходиться незрозуміло у яких коробках, а щось, можливо, навіть загубилося назавжди. Тобі доведеться ще довго розбирати увесь цей хаос та безлад, але одного дня ти зрозумієш, що твій новий дім готовий і тепер ти нарешті знайшла гармонію та спокій. 

Пошепки

Йти до такого фіналу потрібно дуже довго, але іншого виходу немає. Ти можеш плакати, кричати, різати всі ваші спільні фото, або заблокувати його у всіх соцмережах. Роби усе, від чого тобі стає легше, навіть якщо на перший погляд це здається дурістю. Ти повинна розуміти, що усе це – твій шлях до зростання.

Просто приймай своє життя і помалу твої рани будуть загоюватися. Ти нарешті почнеш пізнавати нову себе та розуміти свої власні бажання. Ти будеш залежати лише від себе й повністю зцілишся. 

Як ви переживали розрив з колишнім? Що робили, аби стало легше?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector