Ті самі колечка, подаровані мамою і бабусею на весілля, випускний, день народження

Мода постійно змінюється. Це стосується не лише одягу, але й ювелірних прикрас. Хоча зараз в тренді далеко не те, що носили наші мами й бабусі, а все-таки колечка тих часів вражають своєю вишуканістю, елегантністю та особливим дизайном. 

Пропонуємо вам разом з нами зануритися у світ ностальгії й згадати, які прикраси обирали модниці в минулому. 

Старі колечка

Поцілунок

Ззовні дизайн цього колечка нагадує стару застібку, яку можна було побачити на гаманці. Однак першочерговий задум полягав у тому, аби увіковічнити поцілунок закоханої пари. Цікаво, що ця прикраса має безліч інтерпретацій, які залежать від обраного матеріалу. 

Колечка бувають золотими, срібними, платиновими і навіть оздобленими перлами. Більш доступним і масовим варіантом є біжутерія із мельхіору, яку колись могли дозволити собі більшість стильних жінок. 

Тиждень

Прикраса складається із цілого ряду тонких кілець. Їх можна носити разом або окремо. Не рідко набір комбінують з іншими ювелірними виробами, а саме колечко могло мати від трьох до семи складових. 

Згодом дизайн видозмінився і з’явилися варіанти з вертикальними перемичками, які з’єднують кільця. Звісно, у такій інтерпретації є свій шарм, але зникає колишня універсальність. Щодо матеріалів, то їх можна обрати на свій смак та бюджет. Інколи колечка оздоблюють камінням. 

Змійка

Цей різновид ювелірних прикрас носили статні дами, адже колечко часто було вкрите дорогоцінним камінням. При цьому вироби були унікальними, адже виконувалися під замовлення.  Найпоширенішими були золоті та срібні “змійки”.

Голова та очі були родзинкою колечка. Їх прикрашали найдорожчим камінням. Взагалі змія є символом терпіння й мудрості, тому носити таку прикрасу на пальці було вдвічі приємніше. Колечка з таким дизайном є популярними до сьогодні. 

Якщо вам хочеться створити образ у стилі ретро, то його обов’язково слід доповнити однією з цих прикрас. Вона не лише освіжить ваш зовнішній вигляд, але й зробить його цікавим, унікальним та неповторним. 

Чи були якісь з цих прикрас у вас або у ваших батьків?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector