Ти втратив мене, але будеш шукати в кожній жінці, яку зустрінеш

Тільки втративши щось, ми дійсно починаємо це цінувати.

Ти будеш шукати мене в кожній жінці. Ти будеш намагатися відтворити все те, що у нас було в стосунках – з нею. Але у тебе не вийде. І це буде боляче. Тому що те, що було у нас, не трапляється двічі в житті.

У нас був такий рідкісний зв’язок, що всі навколо відчували це. Всі вважали, що нам так пощастило зустріти один одного. Що ми так добре розуміємо один одного, іноді навіть без слів. Погано тільки, що ти не поділяв їхню думку.

Хоча я так не думала. Я відчувала, що для тебе немає ідеальнішої, ніж я. Ти дивився на мене такими мрійливими очима, немов я найкрасивіша дівчина на планеті, навіть якщо я себе такою не відчуваю.

Ми обидва знали, як слухати, як приділяти один одному увагу. Я відчувала, що можу поділитися з  тобою всім, бо ти зрозумієш.

У нашій парі були свої недоліки, але у кого їх немає. І ми знали про це. Я намагалася бути кращою. Я завжди була поруч. Я була готова на багато що, щоб у тебе все було добре. Я думала, що розумію тебе. Коли ти був у гарному настрої, я теж раділа. Коли в поганому, я мовчала, я дозволяла тобі самому розповісти мені про свою проблему. Я ніколи не випитувала нічого.

Всю любов, повагу і розуміння я віддавала тобі. Найболючіше, що я віддала так багато себе, але все одно відчувала, що цього недостатньо. Ти змусив мене так відчувати.

Але з мене було досить. Я знаю. І ти зрозумієш одного разу.

Може ти вже зрозумів, тому що продовжуєш намагатися зв’язатися зі мною, хоча вже почав життя з нею. Ти вирішив, що з нею буде краще, ніж зі мною. Так що не потрібно намагатися повернутися. Немає шляху назад. Ти втратив мене назавжди.

Я говорила тобі, що якщо ти підеш, то підеш назавжди. Я не дам тобі можливості повернутися знову в моє життя. Я вже робила таку помилку. Я зрозуміла, що потрібно контролювати свої емоції. Більше ніяких других шансів. Навіть для тебе. Особливо для тебе, тому що я любила тебе більше всіх.

Я не бажаю тобі нічого поганого, але знаю, що ти будеш шукати мене в кожній жінці, яку зустрінеш. Не тому що я ідеальна, не тому що я найкраща з тих, з ким ти був, а тому що я так сильно тебе любила. Тому що у нас був унікальний зв’язок. Ти будеш шукати мене в кожній жінці, яку зустрінеш, тому що я – це я, і ніхто не може зі мною конкурувати, ніхто не може замінити мене.

А ви б дали своїй половинці другий шанс після такого розчарування?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector