Тільки справжній зрілий чоловік розуміє, що однієї жінки – більш ніж достатньо

В Мережі стільки не зрозумілих історій про чоловіків, що ніби то полігамні, і їм усім притаманно мати декілька жінок, зраджувати – це їхня природа, тому не варто боротися з еволюцією, а легше просто змиритися. 

Як можна вірити цій нісенітниці? Світ просто зійшов з розуму. 

І жінки, і чоловіки народжені на цей світ з різними умовами, всі ми стикаємося з різноманітними проблемами в житті, і нам доводиться їх вирішувати самостійно, не залежно від статі. Однак нещодавно сталося те, що приголомшило мене найбільше. Ця ситуація трапилася з моєю сестрою. Вона зустрічалася з хлопцем 5 років, і от раптово дізналася, що у нього за цей період було два романи з різними жінками. Вона навіть ні в чому його не підозрювала, хоча ці романи були не короткотривалі.   

Вона вірила, що він дійсно кохає її, адже залишався при цьому милим й люблячим. Це вже не перший приклад такої бездумної поведінки чоловіків у моєму житті. Якщо ти ще не зрілий, не готовий до серйозних стосунків, так навіщо тоді все це розпочинати? Хіба вони не розуміють, що своїм обманом завдають болю? Звичайно, все вони усвідомлюють і саме можливість маніпулювати чужим життям приносить їм задоволення. 

Для мене зрадники і брехуни — не справжні чоловіки. Вони просто не заслуговують ні на краплинки любові, хочуть, щоб їм все зійшло рук. Вони просто не здатні любити і відчувати це прекрасне почуття, ці чоловіка – без серця, без душі.

Пошепки

Чесний, розумний та зрілий чоловік вже давно зрозумів істину – однієї жінки більше. ніж достатньо.  

Ці чоловіки дійсно справжні, вони не бояться своїх почуттів, відкриваються для жінки й дійсно роблять її щасливою. Саме вони люблять всім серцем й дійсно вміють виражати це не лише словами, а й діями. 

Зрілі та серйозні чоловіки розуміють, що жінку слід приймати такою, як вона є, кохати її і в хвилини радощів, та в горі, при цьому залишатися вірними. 

Коли чоловік зраджує своєму коханню, він зраджує собі. 

Найважливіше: справжні чоловіки нічого не роблять за твоєю спиною. Адже для серйозних стосунків обирають ту, з якою готові бути все життя. Вони ставлять повагу, любов і честь понад усе.

Чи згодні Ви зі мною? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector