Тільки 4 з 10 людей проходять це тест, тож не забудьте перевірити правильну відповідь

Давненько ми не тренували мозок. Але як ви пам’ятаєте – це невід’ємна частина здорового та повноцінного життя. Розвивати уважність та кмітливість обов’язково, якщо ви, звичайно ж, не хочете в старості забувати кожен свій крок.

Головоломки, логічні завдання, сканворди і хитромудрі тести – усе це ваші перші помічники. Це не тільки корисно, а й весело. Тож сьогодні ми поповнимо вашу скарбничку цікавинок і запропонуємо тест, що поєднує в собі і задатки уважності, і долю кмітливість. 

Мозок любить гратися з нами в різноманітні ігри. Іноді ми вловлюємо чудернацькі візерунки в тріщинах на стіні, бачимо фігури серед хмаринок чи дивне обличчя на бутерброді з ковбасою. Таке явище називається парейдолією.І воно науково доведене.

Ця чудернацька здатність дісталася нам у спадок від далеких пращурів. Вони ж використовували її задля виживання в дикій природі. Тож і досі наш мозок прагне створити цілісну картину з обірваних шматочків, щоб попередити нас про ймовірну небезпеку.  

Втім, так буває не завжди. Інколи трапляється по-іншому. Є проста і лаконічна картинка, однак мозок наполегливо відмовляється сприймати її повноцінно. Дивина!

Ось на цьому і базуватиметься наш сьогоднішній тест. 

Ми покажемо вам картинку з дельфінами, а ваше завдання – порахувати їх і назвати точне число. Далеко не всім під силу таке, здавалося б, легке завдання. А ви, як гадаєте: зможете дати правильну відповідь?

Дивіться у важніше і не поспішайте з висновками.

Отож, час вийшов і ми пропонуємо вам перевірити власні здогадки. Насправді на зображення аж 17 дельфінів. Адже, окрім дорослих риб та кумедних маленьких дельфінят, на малюнку є рибки, у яких двояться плавники, а значить, там може бути 2 або навіть 3 дельфіни.

Ваша відповідь зійшлася з правильною?

Багато часу витратили на тест?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector