Тільки витурила свекруху з хати, як вона вже вигадала план помсти! Бачили б ви моє лице, коли на порозі з’явилася якась дівка…

Свекруха спаскудила життя моїй родині! Почалось усе кілька років тому. 

Після весілля ми з чоловіком переїхали у його будинок. Ну, як його… Половина Руслану належала, половина — його матері. Я давно знала, що у неї ще й кімната в сімейному гуртожитку власна є, але вона туди переїжджати відмовлялась. 

Це дуже дивно: ти ж знаєш, що твій син з вагітною дружиною і сином від першого шлюбу товчуться у двох кімнатах, то що ж тобі заважає поступитись місцем?!

Ми з чоловіком спали в одній кімнаті, син Руслана — в іншій. Поки все було добре, але от-от я мала народити донечку. Вона швидко виросте і що тоді робити? Ще одну кімнату добудовувати?

Мене такий егоїзм Людмили Степанівни дістав, і я вирішила діяти впевнено! На холодильник замок почепила, щоб вона власний купила, туалетний папір лише із собою носила, щоб вона нашим не користувалась. Шампуні були всі підписані і поділені, не дай Бог, було їй щось моє взяти!

Життя я не давала їй понад рік, а вона прикидалась, що нічого не відбувається! Але ж я теж не пальцем роблена. Підключила чоловіка, і разом ми її дотиснули — одного дня вона зібрала свої речі і з’їхала! 

Пошепки

Щастю не було меж. Одразу ж замовила меблі в нову кімнату, надивилась нові шпалери для донечки. Оце життя починалось! І я б довела свою справу до кінця, якби чоловік не сказав, що в нас буде нова сусідка.

За законом, бачте, свекруха своєю частиною будинку може розпоряджатись так, як хоче. І вона вирішила туди квартирантку підселити!

Та ще й яку! На порозі стояла блондинка з величезними губами, бюстом і ногами від плечей. Я намагалась і її на місце поставити, так вона мені на зло тепер ще й в білизні по дому ходить… 

Боюсь, Руслан кине мене і почне жити з цією… Жінкою. І це ж все ця клята свекруха підлаштувала, щоб їй пусто було!

Що тепер робити? Можна якось її виселити? Вона ж нам чужа людина, як жити з такою під одним дахом?!

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector