Тип хлопця, який потрібен вам, відповідно до вашого знаку Зодіаку

У жінок різних зодіакальних знаків є свій улюблений типаж чоловіка, який змушує серце битися частіше. Саме таких хлопців вони завжди прагнуть, а іноді навіть знаходять! На жаль, далеко не завжди такі пристрасні стосунки закінчуються весіллям! Водночас багатьом з нас властиво зовсім не звертати уваги на тих, хто дійсно може стати нашим щастям! Астрологи розповіли, з ким же насправді треба зустрічатися представницям різних знаків Зодіаку.

Овен (21 березня — 19 квітня)

Ви дуже амбітна і енергійна людина, яка хоче зробити багато речей у житті. У вас дуже захопливий спосіб життя, і вам потрібен хлопець, який здатний додати ще більше хвилювання. Ви не можете погодитися на когось, хто зробить ваше життя нудним і сірим. У вас не може бути партнера, який буде вас стримувати. Вам потрібен хтось, хто додає більше спецій у ваше життя.

Телець (20 квітня — 21 травня)

У чоловіках ви шукаєте почуття послідовності, стабільності і надійності. Як Телець, ви неймовірно лояльні — але для того, щоб завоювати вашу довіру, потрібно багато чого зробити. Ви хочете бути з кимось, хто дійсно готовий зробити все можливе, щоб бути гідним вірності і відданості, яку ви їм даєте. Це той, з ким ви дійсно можете побачити, як будете будувати життя.

Близнюки (22 травня — 21 червня)

Ви звикли постійно підлаштовуватися під людей,з якими ви перебуваєте. В результаті ви втрачаєте з поля зору те, хто ви є насправді. І тому для вас важливо знайти хлопця, який змусить вас відчувати себе абсолютно комфортно і просто, просто будучи собою — тим, хто не змушує вас ставати кимось, ким ви не є.

Рак (22 червня — 22 липня)

Вам потрібен чоловік, який не тільки терпить вашу чутливість і емоційність; вам потрібен хлопець, який дійсно любить цей аспект вашої особистості. Вам потрібен хлопець, який любить, наскільки ви чутливі і чуйні. Вам потрібна людина, яка дуже цінує вашу здатність відчувати емоції інших людей.

Лев (23 липня — 22 серпня)

У вас дуже сильна і пристрасна особистість. І правда в тому, що єдиний спосіб, завдяки якому вам ніколи не буде нудно в стосунках, — це коли ви з кимось, хто здатний відповідати вашій пристрасті і ентузіазму на все життя. Ви повинні бути з хлопцем, який буде в змозі йти по п’ятах за вами; хтось, хто піднімає вас і одночасно заземляє. Ви повинні бути з хлопцем, який дійсно приносить вам щастя.

Діва (23 серпня — 22 вересня)

Вам потрібен хлопець, який розуміє вашу одержимість досконалістю. Він не обов’язково буде відповідати вашим необґрунтованим стандартам, але він безумовно стане хлопцем, який не збирається припиняти боротися за вашу любов і прихильність.

Терези (23 вересня — 22 жовтня)

Вам дійсно потрібен хлопець, який не збирається намагатися вас змінити. Вам потрібен хлопець, який не робить нічого такого, щоб ви відчували себе засудженою. Вам потрібен хлопець, який щиро намагається інтегруватися в ваше життя. Ви вже любите своє життя таким, яким воно є, і вам не потрібен хлопець, який надмірно все зіпсує.

Скорпіон (23 жовтня — 22 листопада)

Ви гостро потребуєте хлопця, який привносить у ваше життя відчуття тривожності і гостроти. Ви схильні вести дуже нудний спосіб життя через ваше небажання показувати себе. І саме тому вам потрібен хлопець, який дає вам сміливість насправді вийти за рамки маленького світу, який ви створили для себе.

Стрілець (23 листопада — 21 грудня)

Найбільше на світі вам потрібен хлопець, який спонукає вас дійсно жити тим життям, яким ви хочете. Ви смертельно боїтеся бути замкненою і саме тому вам потрібен хлопець, який дає вам перепочинок, щоб бути просто вашою власною особистістю; хтось, хто не відчуває необхідності чіплятися за вас кожен раз.

Козеріг (22 грудня — 20 січня)

Ви дійсно потребуєте чоловіка, який принесе відчуття емоційності і комфорту у ваше життя. Як Козеріг, ви часто живете за межами своєї зони комфорту. І це не завжди добре. Ви не повинні працювати так старанно за рахунок власного благополуччя. І вам потрібен хлопець, який постійно нагадує вам про це.

Водолій (21 січня — 18 лютого)

Ви гостро потребуєте людину, яка допоможе вам зрозуміти важливість того, щоб дозволити собі бути уразливим і відкритим. Тому, змушуючи вас відчувати себе комфортно, будучи вразливим, він також повинен виконувати свою роботу, щоб ви відчували себе в безпеці в своїй власній вразливості. Він повинен внести свій внесок в те, щоб ви побачили світ; що є цінність в тому, щоб впускати інших людей.

Риби (19 лютого — 20 березня)

Для вас дуже важливо знайти хлопця, який змушує вас почувати себе більш збудженою, ніж стурбованою життям і його чудесами. Ви, як правило, дуже сильно налякані, тому що дозволяєте своїм емоціям здолати вас. Але вам потрібна людина, яка здатна розсіяти всі ці перешкоди, щоб ви не упустили можливість прожити життя, яке дійсно варте того, щоб жити.

Вам подобаються такі чоловіки згідно з вашим знаком Зодіаку? 

I
Загрузка ...