Тітка навчила садити огірки «ялинкою». Займають мало місця, збирати – одне задоволення

Огірки — улюблений овоч багатьох. Їх вирощують навіть у квартирах на вікні. Я теж таким займалася, проте найбільше мені сподобалося вирощувати овочі у відкритому грунті. Особливо добре вони ростуть у вигляді «ялиночки».

Я проживаю у регіоні з доволі теплою весною та літом, тому не бачу ніякої потреби у використанні теплиці. Звичайно, огірочки з’являються на 1-2 тижні пізніше, проте для мене це не проблема. 

Про спосіб «ялинка» мені розповіла ще моя тітка. Вона завжди садила огірочки таким методом і я нарешті вирішила ним скористатися. Мені так сподобалося, що відтоді я вирощую їх саме так. 

Перевагою методу «ялинка» є те, що вам знадобиться всього одна опора. Огірки не будуть сильно розростатися й ви зможете легко зібрати врожай. 

Садити огірки я починаю у травні, коли на вулиці вже досить тепло. Роблю на городі лунку діаметром в 1 м. Якщо місце дозволяє, можна і 2 м, тоді огірки будуть розростатися ще пишніше. Земля має бути рихлою, тому її потрібно перекопати. Далі, змішую відро компосту та 2 склянки золи. Висипаю на місце висадки огірків. 

В самому центрі лунки встановлюємо високу трубу, або міцну палицю. Я зазвичай беру металеву трубу, адже вона набагато міцніша. Вкопуємо її у землю десь на 1 м.

По краю кола робимо невеличкі лунки та садимо туди насіння з відстанню у 30 см. Засипаємо землею, поливаємо та чекаємо сходження. До металевої труби краще заздалегідь приварити гачки, до яких потім можна буде прив’язати мотузки з кілочками. Кілочки встановлюємо біля кожного паростка. 

Коли огірки почнуть рости, їх спочатку потрібно буде підв’язувати, а вже в майбутньому вони самі будуть плестись по мотузці. Збирати врожай надзвичайно просто!

Ви колись чули про такий спосіб?

Julia
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: