Тітка обіцяла переписати на мене хату, але різко передумала. Пізніше я дізналася, в чому була причина такої підлості, а точніше в кому…

Моя мама третя дитина в сім’ї. Вона має ще двох сестер. Старша, Оля, живе в іншому місті, тож ми з нею рідко бачились та спілкувались. А молодша, Тетяна, проживає у приватному будинку, який знаходиться за 15 хвилин від нашого дому.

Тітку Таню я дуже любила, вона була незаміжньою й жила сама, тому завжди піклувалась лише про мене: приносила гостинці, часто в дитинстві брала на прогулянки.

Нещодавно я вийшла заміж, і ми з чоловіком вирішили вкласти кудись гроші. Мамина сестра жила дуже скромно, її будинок давно потребував ремонту. Оскільки вона обіцяла, що дім колись перепише на мене, ми вирішили, що буде гарною ідеєю зробити в тій хаті ремонт. І тітці добре, і нам вигідно. Як не крути, а вклад в майбутнє.

Після того, як ми завершили ремонт, Тетяна сказала нам, що хоче поїхати до старшої сестри на деякий час. Але не все так склалося, як планувалося…Вона затрималась в Олі на пів року, й тоді ми почали хвилюватись, щоб та часом не намовила її продавати свій будинок. Якось телефоную я до неї й кажу:

– Коли ви плануєте повертатись до нас?

– Ще не знаю, можливо через кілька місяців. Ольга мене так гарно прийняла, що аж не хочеться їхати додому. 

Пошепки

– Ми сподіваємось, що ви не будете продавати свій будинок? 

– Дорогенька, я й не думала такого робити! — заспокоїла мене тітка.

Все-таки дарма ми з чоловіком били на сполох. Проте якось я вирішила піти до будинку, щоб перевірити його стан. Ви не повірите, що мене там чекало!

Я стою і бачу на паркані вивіску “Продається будинок”. Моєму здивуванню не було меж! Цієї ж миті беру в руки телефон й телефоную за номером, який був вказаний в оголошенні. Як виявилось, будинок давно проданий, ще й не за маленькі гроші. Моя мама втрутилась в справу й подзвонила до Тетяни запитати, в чому справа. На що вона їй відповіла:

– У мене змінились плани. Продала, бо терміново потрібні гроші. Сестрі Олі хочу допомогти вирішити одну справу.

Мама розлючено кинула слухавку. Адже такого від тітки ніхто не очікував. Як тепер про це повідомити чоловіку я не знаю? Підкажіть, що робити у такій ситуації.

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector