– То ти тепер нянька для чужої дитини? – насміхалися мої друзі. А я тоді не знав, що це тільки квіточки

Завжди мріяв мати синів. Щоб стали справжніми чоловіками, ходили зі мною рибалити. Так і було, я навчав Романа та Ігоря усьому, що вмів. А дружина моя – Тамара завжди казала, що з такими чоловіками їй нічого не страшно. Тепер можу із впевненістю сказати, що мав щасливу сім’ю. 

Згодом сини поїхали на навчання у Польщу. Сумно мені стало. Записався в спортивний зал. Треба ж дбати про власне здоров’я. Мені всього 46, але вже не молодий. Маю чимало проблем зі здоров’ям. Щастя, що дружина стежить, щоб я ліки пив, чаї корисні заварює.

Займатися спортом досить цікаво, поступово ця справа захопила мене. Та стало цікавіше, коли я познайомився з Діаною. 32-річна дівчина, гарна та струнка. Вона запропонувала навчити мене правильно виконувати різні вправи. Я погодився. Згодом ми почали спілкуватися. Я й не помітив, як наші стосунки стали романтичними. 

Якийсь час я приховував все від Тамари. Та Діану це не влаштовувало. Вона вимагала, щоб я розлучився та поділив майно. Врешті я погодився. Ми розлучилися, продали будинок і поділили гроші. 

Я одружився з Діаною та придбав нам нову квартиру. Згодом молода дружина вмовила мене купити ще й нову машину. Довелося навіть взяти кредит. Адже я хоч і не бідний, але такі суми не можу відразу дати. 

Сини на мене образилися. Сказали, що я їм не батько. Та я думав, що згодом вони заспокояться. 

Життя з Діаною було суцільним святом. Щовечора ми ходили на танці або в ресторан. А коли я хотів залишитися дома – вона казала:

 – Ти хотів молоду дружину – і маєш. Нічого в хаті сидіти!

Скажу чесно, за кілька місяців недосипання і такого режиму я змарнів. Від постійного харчування деінде почалися проблеми з печінкою та шлунком. Лікувальні чаї Діана не варила, та й таблетки пити не нагадувала. Врешті я потрапив у лікарню. Нова дружина лишень раз мене провідала і те, почала скаржитися, що не може доглядати хворого.

Врешті я вирішив змінити спосіб життя. Почав залишатися дома, готував самотужки собі каші та супи. Діана ж не збиралася щось змінювати. Вона й надалі щовечора йшла на танці, зустрічалася з друзями. Їй часто телефонували різні чоловіки. Я вирішив розлучитися.

– Діана, я бачу, що помилився, нам треба розлучитися.

– Ти мене кидаєш? Але я ж вагітна!

 – Як вагітна? Який термін?

Пошепки

– Вже понад місяць.

Я зрадів, хоча й не розумів, як так сталося, адже якраз місяць тому я лежав в лікарні. Та вона запевнила, що терміни не точні. Згодом у нас народилася чудова донечка. Все було добре. Та за кілька місяців дружина почала залишати мене з дитиною і йти до подруг. Вона знову ходила в клуби та постійно десь вешталася.

– Діана, так не може бути. У нас маленька дитина!

– І що мені тепер вдома сидіти? 

Друзі вже насміхалися, стверджували, що я нянька для дитини, яку вона нагуляла. Донька дійсно, не була схожою на мене. Не втримався і все ж зробив тест. Я не був її батьком. Тож подав на розлучення. Діані це не сподобалось.

 – Ти маєш розуміти, що квартиру й машину ми придбали у шлюбі, тож вони мої. 

– Що ти таке кажеш? Це ж не чесно.

– Яке не чесно, я стільки часу змарнувала на тебе.

Діана найняла адвоката і відсудила в мене квартиру. Я не хотів розкривати в суді правду про батьківство, тому житло залишилось матері з дитиною. 

Тепер я хворий, залишився без житла. Телефонував синам, але вони не відповідають. Знайшов нову квартиру Тамари, вона навіть відчинила мені. Я розповів усе, що сталося. На це вона відповіла:

– Мен насправді шкода, що тебе використали. Та в мене вже інше життя. Зустріла гарного чоловіка, ми живемо разом. Тому тобі краще піти, поки він не повернувся.

Я пішов. Було дуже прикро. Я втратив все. Тепер не знаю, що робити? Порадьте!

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився з нами читач сторінки “Пошепки”. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними. Напишіть свою історію і команда наших редакторів поділиться нею з іншими читачами. Надсилайте на пошту [email protected]

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector