То укладку їй, то фарбування, то зачіску. Кума щотижня приходила до мене в перукарню. І ні копійки не платила. Я не витримала

Я працюю в салоні краси вже понад десять років. Завжди полюбляла свою роботу, хоча вона й зовсім не проста. Вісім годин поспіль на ногах стояти, ще й дихати усілякими лаками та фарбами. Звичайно, я досить гарно заробляю, але й відповідально ставлюсь до професії. В мене завжди найкращі доглядові засоби для волосся, імпортні професійні барвники.

Маю безліч постійних клієнтів, які охоче ще й на чай залишають, адже задоволені моєю роботою. Та щотижня записується до мене кума Наталка. Я їй ніколи не відмовляю, все ж не чужа людина.

 – Можна до тебе на фарбування.

 – Ну на це десь п’ять годин піде!

 – Гаразд, ще й відпочину від дітей.

Раз на два тижні Наталка фарбується. Щотижня ще й укладку хоче, раз на місяць – стрижку. Крім того, час від часу дітей приводить. І ніколи не платить мені ні копійки. Жодного разу я їй не відмовила, хоча витрачаю дуже багато свого часу, тобто буквально втрачаю гроші. А найбільш прикро, що кума ще й не завжди задоволена. Постійно вишукує недоліки в моїй роботі.

Я підрахувала, що усі послуги які я надаю кумі на місяць мені обходяться щонайменше в 3000 гривень. Нічогенька сума, чи не так? І це якщо не рахувати стрижки для її дітей раз на місяць. А, до слова, вона людина не бідна. Її чоловік володіє магазином телефонів і всілякої комп’ютерної техніки. Тож я вигадала, як провчити Наталку.

У вихідний день прийшла в магазин чоловіка куми й заявила:

 – Привіт! А підбери мені смартфон з гарною камерою?

Пошепки

 – Ось, цей бери, нова модель дуже вдала. Я й знижку гарну зроблю.

 – А скільки він коштує?

 – 17 тисяч гривень, для тебе 15 буде.

 – Ну це всього 5 місяців моєї роботи з твоєю Наталкою. А я її стрижу, фарбую вже сім років. Так що мені безкоштовно, чи не так?

Він мовчав і слова не міг сказати. Просто дивився здивовано. Я попросила запакувати телефон і забрала обнову.

Не знаю, що там наговорив чоловік Наталці. Та більше фона до мене не приходила. Щоправда, взагалі так образилась, що не хоче зі мною говорити. А я не розумію чому? Моя робота значно важча, ніж її чоловіка? Чому я маю жертвувати, а він ні? Могла б з розумінням поставитись!

Як вважаєте, я правильно зробила? Чи не треба було провокувати конфлікт?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector