— То ви комбайнерка? — здивовано та зацікавлено запитав чоловік.

З малку я живу в селі та мені подобається таке життя. З плюсів: я вмію практично все й нема такого, чого б я не освоїла. З мінусів: мій вигляд відразу дає про себе знати. Тобто якщо порівняти мою подругу і мене, то відразу ж помітно що я з села, оскільки дуже багато працюю. До того ж в мене така робота, яка вимагає тривалий час бути на сонці в спеку. Один словом я жінка тракторист-комбайнер і це моя стихія. 

Проте, мабуть, саме це заважає моєму особистому життю, адже мені 30 і я неодружена. Одного разу на святкування ювілею запросила мене моя подруга з міста в ресторан. Ми з нею товаришуємо ще з аграрного університету, однак Наталя швидко вийшла заміж, переїхала до міста жити й за професією ніколи не працювала. 

Дякуючи їй, я інколи вибираюся десь в люди, в місто. Однак поруч з нею я себе завжди незручно почувала. Вона така красива, видна жінка, а я село селом. Якось кажу я до неї:

— Наталю, вибач, але мені соромно між люди вийти. Я така чорна від сонця, а писок в мене як пательня з нижнього боку. Хіба тільки зуби блищать.

— Ти якась дивна! — не розуміла Наталя. — Я цього року в Домініканах засмагала за великі гроші, а ти задурно. Ще й схудла, мабуть, за комбайнами бігаючи й забуваючи пообідати. Тож мовчи та навіть мені таких дурниць не говори! — заспокоювала і вихвалювала завжди мене подруга.

Того дня вона привела мене до себе додому, наказала зняти коричневу сукню і запропонувала яскраво ягідну. Моє вигоріле на сонці волосся підібрала догори, пришпилила великою квіткою — і сама замилувалася.

— Нічого ми ще тобі нині такого кавалера знайдемо, і не одного! — жартувала вона.

В ресторані нам було весело, а потім раптом до мене підходить якийсь чоловік і каже:

— Де засмагали? 

— У полі, на жнивах, — відповіла я, хоч Наталя веліла нікому не зізнаватися.

— «На панщині пшеницю жала»? — засміявся той. 

— Якщо ви не знаєте, то для цього тепер є потужні комбайни й ніхто сам пшеницю не жне — гордо відповіла йому я.

— То ви комбайнерка? — здивовано та зацікавлено запитав чоловік.

Пошепки

Подруга мовчки збоку сиділа, а ми завели розмову тай так говорили увесь вечір. Непомітно пролетів час й ми з Наталею зібрались йти. Попрощались з незнайомцем, а той попросив мій номер телефону.

Тоді подруга переконувала мене, що я йому сподобалась, проте я відмовлялась у це вірити, впевнена була, що він навіть не зателефонує. Який чоловік захоче мати дівчину комбайнерку? 

Та на диво, вже наступного дня він подзвонив й запитував:

— Дівчино, де вас можна знайти?

— На жаль, у місті я дуже рідко буваю, тепер взагалі часу немає, бо багато працюю — сказала йому.

— Аа, зрозуміло…Шкода.

На цьому й завершилась наша розмова.

Після того більше він не дзвонив. Трохи засмутилась я, однак на інше і не розраховувала.

А вже через два дні курною польовою дорогою на жнивний лан їхала якась чужа автівка. З неї вийшов чоловік у всьому білому й попростував до комбайнів.

Побачивши його я приклала до чола долоню і стерпла: то був Тарас. Комбайнери й водії повисувалися з кабін. Навіть бузьки, що походжали по стерні, полюючи на мишей, здавалося, повернули свої довгі шиї в один бік. Далі задзвонив мій телефон.

— Подруго, тут така історія! — защебетала Наталя. — У мене був Тарас, питав, де і як тебе знайти. Здається, він закохався в тебе, дівчино! Тож чекай гостей. 

А далі мої сльози уже витирав він. Сказав, що хоче зробити мене щасливою…

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector