– Тобі не соромно в смітті ритися? – Так це ж поруч залишили! – Коли я дізналась, чому сусідка так економить – мало не впала

Є в мене сусідка – Ганна Іллівна, дуже дивна жінка, поруч із такою навіть страшно жити. Нещодавно виходжу надвір, а вона щось несе. Взяла біля сміттєвого бака.

 – Тобі не соромно в смітті ритися?

 – Так це ж поруч хтось залишив, певно, віддати хотів.

 – І що там?

 – Одяг якийсь.

 – В тебе ж пенсія хороша. Купи собі.

 – Я марно грошей не витрачаю. А як віддали, того чого ж не взяти?

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

І це ще далеко не все. Ганна Іллівна охоче приймає будь-яку допомогу. Сусіди носять їй все, що їм не треба. Жінка бере. Що їй не підходить – несе на ринок і продає. На всьому вона економить. Макулатуру, пляшки збирає і здає. Ходить до волонтерів на безкоштовні обіди, допомогу бере, хоча й не є переселенкою. Навіть на поминки йде, щоб поїсти часом.

Пошепки

Довго я не розуміла, на що вона витрачає гроші. А тоді нещодавно прийшла їй салатів новорічних віднести, аби не псувалися. Сидить – задоволена вся, аж сяє.

 – Що сталось?

 – Переїжджаю я в інший район, купила квартиру гарну, а цю здаватиму.

 – А де ж гроші взяла.

 – Збирала багато років. От ви з мене сміялися. А в мене квартира є, а у вас нема.

В мене мало щелепа не відпала. Та не знаю я, чи варті усі ці жертви і сором тієї квартири. Ви як гадаєте? Пішли б на таке?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector